روش های مخ زدن دختر با ماشین

روش های مخ زدن دختر با ماشین

ما در این مقاله قصد داریم روش های مختلف مخ زنی با ماشین را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم…. این نکات و روش ها برای جذب یک دختر بسیار موثر می باشد. پس در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا به نکته مهمی اشاره میکنیم در مخ زنی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و در ادامه به روش های مخ زنی اشاره میکنیم.

نکته مهم (مدل ماشین)

مهم ترین عامل جذب یکی دختر با ماشین مدل ماشین شماست!…. با هر ماشینی میتونید مخ بزنید اما مخ هر دختری رو نمی تونید بزنید! اگه ماشین پیکان داشته باشید دخترهای همون سطح هم میتونید مخ بزنید… پس در نتیجه انتظار نداشته باشید با پیکان بتونید مخ هر دختری رو بزنید… حالا راه حلش چیه؟ بهترین راه اینکه شما اگه امکان خرید خودرو مدل بالا را ندارید می تونید ماشین اجاره کنید. با اجاره کردن ماشین های لوکس متونید مخ هر دختری که بخواین رو بزنید. البته با روشهایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو

روش های مخ زنی با ماشین

روش اول

به هیچ عنوان پشت یک دختر با ماشین راه نیوفتید و با بوق ماشین روی مخ دختر مردم نرید… علاوه براینکه شخصیت خودتون رو نشون میدید باعث مردم آزاری و جلب توجه دیگران هم میشید….. بهترین کار اینکه با سوال پرسید از طرف مقابلتون اشتیاق طرف رو محک بزنید… حالا چه سوالی بپرسید؟

ببخشید تهه این خیابون به قلبتون میرسه ^_^ ؟

من میخوام به این آدرس برم؟ (شماره خودتون روی کاغذ نوشته باشید یا گوشی خودتون)

این خیابون راه داره به قلبتون؟ یا باید از مسیر دیگه ای بیام؟

روش دوم

ماشین رو ۵۰ متر جلوتر از سوژه مورد نظرتون پارک کنید… و پیاده شید… بستگی به نوع شخصیت شما و نوع شخصیت ایشون لحن خودتون رو بگید… شما نمی تونید با یک دختر متشخص با زبون خودمون حرف بزنید…. مثلا بگید آبجی بشین بریم…. نه به هیچ عنوان از این لحن استفاده نکنید… نوع لباس و پوشش طرف نشانگر شخصیت اوست.

روش سوم

تظاهر به خرابی ماشین… میتونید با تظاهر کردن به خراب بودن ماشینتون مثلا کاپوت را بدین بالا که اشاره به خرابی ماشین داره… و از سوژه مورد نظرتون درخواست کنید که با گوشی خودشون به یکی از اقوامتون مثلا خواهر یا پدرتون تماس بگیرن… اما شماره موبایل خودتون رو بطرف بدید.

روش چهارم

چالش های اینستاگرامی که ترنت شده رو اجرا کنید… مثلا چندوقت پیش ترند دست مشت به مشت و جایزه دادن بود… شما میتونید این چالش که اکثر مردم به اون آشناهیت دارن رو انجام بدی علاوه به اینکه جایزه تو مشتت شماره تلفنتم گذاشتی…. یا اصلا لپ لپ بخرید داخل لپ لپ شماره تماس خودتون هم بزارید.

کلام آخر

دختری که تو خیابون در حال قدم زدنه… ناموس تو… ناموس منه…. پس مراقب رفتارتون با دخترای ایران زمین باشید. به هیچ عنوان اونارو بازیچه دست خودتون نکنید. ما این روش هایی که اشاره کردیم برای اشخاصی هست که چند وقتی به دختری علاقه دارند و نمیتونند بهش بصورت مستقیم بگن… این راهکارها غیر مستقیم میتونه کمک خوبی باشه. فقط باید یخورده خلاقیت داشته باشید و به دختر مورد نظرتون کمال احترام رو بزارین. دختر عاشق و جذب پسری با شخصیت میشه نه عاشق ماشین طرف. امیدوارم این مقاله مفید بوده باشه.

مطلب پیشنهادی: مخ زنی با اجاره خودرو


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *