ماشین عروس محمدرضا گلزار

ماشین عروس محمدرضا گلزار

مراسم عروسی بازیگر مشهور و پرطرفدار ایرانی (محمد رضا گزار) همراه خود شایعات و جنجالی ترین خبرها رو داشت…. مردم از نحوه برگزاری این عروسی کنجکاو بودن… مردم میخواستن بدونن این عروس خوشبخت کیه؟ خیلیا جستوجو کردند ماشین عروس گلزار در مراسم عروسی چی بوده؟ به گفته حاضرین در مراسم عروسی گلزار گفته شده ماشین عروس محمدرضا گلزار بی ام و i8 بوده.

همسر محمدرضا  گلزار کیست؟

همسر محمدرضا گلزار

قبل از آن که سراغ جزئیات مراسم عروسی محمدرضا گلزار برویم، می‌خواهیم با همسر او کمی بیشتر اشنا شویم. آیسان آقا خانی همسر محمدرضا گلزار دختری زنجانی است که اختلاف سنی بیش از ۲۰ سال با همسر خود دارد. آیسان دختر یک تاجر اهل زنجان است که پس از بروز این انتشار صفحه اینستاگرام او دنبال کننده‌ های زیادی را به خود جلب کرد.

ماشین عروس محمدرضا گلزار BMW i8

ماشین عروس گلزار

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین اجاره ای BMW i8 دسترسی داشته باشید.

اجاره بی ام و i8

مراسم عروسی محمدرضا گلزار کجا برگزار شد؟

مراسم عروسی محمد رضا گلزار

مراسم عروسی گلزار در باغ عمارت ۲۱ یکی از لوکس ترین و زیباترین باغ تالارهای گرمدره برگزار شد. این باغ تالار در سال ۱۳۸۶ ساخته شده و معماری بسیار زیبا و خاص دارد. فضای سبز آن ۵۰۰ و عمارت آن ظرفتی پذیرایی از ۳۰۰ نفر مهمان را دارد. این باغ تالار در بخش خوش آب و هوایی واقع شده و فضای سبز زیبای آن، عمارت ۲۱ را به یک گزینه عالی برای برگزاری مراسم در فضای باز تبدیل کرده است. همان طور که در کلیپ های عقد ارایی نیز مشخص است، مراسم گلزار نیز در فضای باز برگزار شد.

از کجا ماشین عروس اجاره کنیم؟

شرکتهای معتبر زیادی هستند که در این زمینه فعالیت میکنند یکی از این شرکت ها، شرکت اجاره خودرو آلفا تیم می باشد که با مجموعه بسیاری از ماشین های لوکس و لاکچری به شما دوستان عزیز خدمات ارائه می دهد. شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای مناسب عروسی دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو برای عروسی در تهران


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *