فرودگاه امام خمینی کجاست؟

فرودگاه امام خمینی کجاست؟

ساخت فرودگاه بین المللی امام خمینی در سال ۱۳۴۷ با پیشنهاد سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری مورد توجه قرار گرفت و دستور ساخت آن در سال ۱۳۵۲ با نام فرودگاه احمدآباد به تصویب دولت رسید. کار انجام شده توسط شرکت های آمریکایی و ایرانی با انقلاب ایران ناقص بود. سرانجام با کار شرکت های فرانسوی و ایرانی این فرودگاه در سال ۱۳۸۴ رسما افتتاح شد.

فرودگاه امام خمینی (ره) واقع در تهران ، پایتخت ایران ، اصلی‌ترین فرودگاه بین‌المللی کشور با شلوغ‌ترین پروازها و تردد مسافران است. فرودگاه امام خمینی (ره) در ۳۰ کیلومتری جنوب غربی تهران، یکی از مهم ترین فرودگاه های خاورمیانه از نظر تردد مسافر است.

شما می توانید با کلیک روی دکمه به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

فرودگاه امام خمینی (ره) که بین پایتخت تهران و قم قرار دارد، با یک زیرساخت حمل و نقل مناسب به مرکز شهر متصل است. ۵ جایگزین مختلف حمل و نقل وجود دارد که مسافران می توانند با توجه به بودجه و انتظارات راحتی خود در حمل و نقل خود از فرودگاه تا مرکز شهر از بین آنها انتخاب کنند.

اتوبوس های حمل و نقل عمومی که به صورت متقابل بین فرودگاه و تهران حرکت می کنند، روش اصلی حمل و نقل به مرکز شهر هستند. اتوبوس ها ارزان ترین، اما نه سریع ترین راه برای رسیدن به مرکز شهر هستند. اتوبوس هایی که طبق پروازهای داخلی و خارجی سرویس دهی منظمی دارند، می توانند برای حمل و نقل به مرکز شهر برای مسافرانی که انتظار آسایش ندارند و عجله ندارند ترجیح داده شود.

موثرترین وسیله حمل و نقل از فرودگاه تا مرکز شهر و هر نقطه از تهران مترو است. متروها به طور منظم از فرودگاه امام خمینی (ره) تا مرکز شهر در تمام روزهای هفته تردد دارند. این راه سریع، کارآمد و مقرون به صرفه برای رسیدن از فرودگاه به پایتخت ایران است.

نقشه – فرودگاه بین المللی امام خمینی (فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران)


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *