برای مسافرت با ماشین چه وسایلی لازم است

برای مسافرت با ماشین چه وسایلی لازم است

سفرها همیشه بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند. چه برای کار و چه برای تعطیلات، انسان همیشه می تواند مانند یک پرنده به سفر برود. بسیار مهم است که در سفر آماده باشید. آنچه شما باید در یک کیف مسافرتی داشته باشید ، مهم ترین عاملی است که باعث می شود سفر شما به آرامی پیش برود.

برخی از وسایلی که با خود خواهید داشت در بسیاری از نقاط به کمک شما می آیند. برای یک سفر بدون مشکل خواندن لیست من که یک به یک لیست کرده ام با دقت بسیار مفید است.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای برای مسافرت دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو مسافرتی

لیست لوازم مورد نیاز برای مسافرت با ماشین

قبل از سفر، موجی از هیجان همه ما را پر می کند. مخصوصاً اگر به مکان نامعلومی برویم، این عجله بیشتر است. این هیجان ناشناخته گاهی می تواند به فراموشی منجر شود. درست در میانه راه می توانی بگویی آهان فراموشش کردم و برای خودت پشیمان شدم.

بنابراین فکر کردم فهرستی از موارد ضروری در کیف مسافرتی را در زیر تهیه کنم تا سفری بی دردسر داشته باشید . من نمی خواهم جزئیات زیادی اضافه کنم و این مکان را با چیزهایی غرق کنم. در لیست ما مواردی از ضروریات کیف مسافرتی وجود دارد. نیازی به افزایش بار با گذاشتن وسایل زیاد در کیفتان نیست. با این حال، اگر چیزی وجود دارد که فکر می کنید باید در این لیست باشد، آن را در بخش نظرات بنویسید.

کرم ضدآفتاب

ضد آفتاب چیزی است که باید همیشه همراه خود داشته باشید، فرقی نمی کند تابستان یا زمستان باشد. به خصوص اگر قرار است در تابستان تعطیلات دریایی داشته باشید، حتما باید آن را همراه خود داشته باشید.

من همیشه خرید یک ضد آفتاب با فاکتور بالا با محافظت بالاتر را توصیه می کنم. همچنین یک کرم مرطوب کننده بعد از آفتاب گرفتن برای پوست شما بسیار مفید خواهد بود. پس یک دستگاه رطوبت ساز همراه خود داشته باشید.

عینک آفتابی

عینک آفتابی که در صدر فهرست وسایل ضروری در کیف مسافرتی شما قرار دارد، یکی از اقلامی است که برای محافظت از خود در برابر اشعه های مضر خورشید باید همراه داشته باشید.

عینک آفتابی می تواند نجات دهنده باشد، به خصوص هنگام رانندگی. توصیه می کنم در صورت امکان از عینک پولاریزه استفاده کنید. همانطور که گفتم اگر قصد رانندگی دارید حتما باید عینک آفتابی همراه داشته باشید.

مسکن و داروی معده

بیماری مسافرت و حالت تهوع می تواند بزرگترین مشکل برای بسیاری از افراد باشد. اگر داروی مورد علاقه ای در این زمینه دارید ، فراموش نکنید که آنها را با خود ببرید.

این درمان ها برای سردرد و هضم غذا بعد از غذا سفر شما را راحت تر می کند. علاوه بر این، اگر داروهایی دارید که به طور منظم استفاده می کنید، فراموش نکنید که آنها را با خود ببرید.

چسب زخم

در هر حادثه کوچک، زخم گاهی می تواند بسیار ضروری باشد. اگرچه این یک راه حل موقتی است، اما باند برای جلوگیری از خونریزی جزئی بسیار مهم است.

یک چسب زخم همراه خود ببرید، به خصوص اگر برای طبیعت گردی بیرون می روید. جدا از آن می توانید یک کیف کوچک برای کمک های اولیه درست کنید و این کیف را با خود ببرید.

دستمال مرطوب

به عنوان ملتی که ظرفیت استفاده از دستمال مرطوب در همه جا را داریم، اگر در سفرها دستمال مرطوب همراه خود نداشته باشیم، غیرممکن است.

برای پاک کردن لکه ها و تمیز کردن صندلی خود می توانید از دستمال مرطوب استفاده کنید که در طول دوره همه گیر اهمیت بیشتری پیدا می کند. به خصوص اگر کودکی وجود دارد، دستمال مرطوب ضروری است.

ضد عرق

عرق کردن پایان اجتناب ناپذیر است زیرا تلاش جدی در طول سفر انجام می شود. استفاده از دئودورانت ، مخصوصاً برای تعریق که در تابستان بیشتر است، ضروری است .

بوی عرق در وسایل حمل و نقل عمومی می تواند فرد کناری شما را آزار دهد. بنابراین استفاده از دئودورانت را فراموش نکنید و قبل از سفر دئودورانت همراه خود ببرید تا مزاحم کسی نشوید.

مسواک و خمیر دندان

مسواک و خمیردندان در صدر فهرست چیزهایی هستند که باید در سفر برای تمیز کردن دندان همراه خود داشته باشیم.

برای خمیردندان، می توانید خمیرهایی با اندازه مسافرتی تهیه کنید که فضای کمی را اشغال می کنند. برای مسواک، ظروف مسواک برای شرایط بهداشتی وجود دارد. می توانید این ظروف را خریداری کنید تا به راحتی در چمدان خود قرار دهید.

شامپو – نرم کننده – ژل دوش

اگرچه در جاهایی که می رویم شامپو و نرم کننده وجود دارد ، فراموش نکنید که محصولات خودتان مانند شامپو یا نرم کننده را با خود ببرید. زیرا استفاده از برندهای مختلف می تواند باعث ایجاد شوره سر و یا اثرات نامطلوب بر روی موها شود.

اگر قصد سفر با هواپیما را دارید، حد ۱۰۰ میلی لیتر را به خاطر بسپارید. شما می توانید شامپوی خود را در بطری های ۱۰۰ میلی لیتری قرار دهید و این بطری ها را با خود ببرید. در غیر این صورت می توانید در حین عبور از امنیت، این محصولات بهداشتی را در سطل زباله بیندازید. این موضوع در مورد دئودورانت ها نیز صدق می کند.

کفش یدکی – دمپایی

کفش های یدکی که ممکن است همیشه به آن نیاز داشته باشید، هم در سلامت پا و هم در هر موقعیت دیگری به کمک شما می آیند. خرید کفش های راحت تری که فضای کمتری را اشغال می کنند، از نظر وزن راحت تر خواهند بود.

به خصوص اگر قصد سفر با کودک را دارید، کفش یدکی برای کودک ضروری است. برای تعطیلات دریایی، دمپایی و کفش دریایی برای محافظت از پاهای شما در برابر سنگ یا سنگریزه مهم هستند.

هویت – تلفن – کیف پول – کلید

اگر این خواهر و برادر چهارقلو را نگیرید، ممکن است سفرتان لغو یا بی معنی شود. شما باید این ۴ مورد را همیشه در ذهن خود نگه دارید.

ممکن است همیشه برای شناسایی به کارت شناسایی یا کارت شناسایی محل کار خود نیاز داشته باشید. اگر به خارج از کشور می روید، حتی لازم نیست در مورد پاسپورت به شما بگویم. همچنین فراموش نکنید که کارت موزه خود را که در ترکیه بسیار مورد نیاز است در سفر همراه خود ببرید.

به یاد داشته باشید وقتی می گویید کیف پول همیشه پول نقد همراه خود داشته باشید. یک کیف پول خالی فایده ای ندارد.^_^

برای کلید، اگر خانه یا ماشین دارید، خرید کلید را فراموش نکنید. پس از سفر نمی خواهید بیرون باشید.

بلیط هواپیما / اتوبوس

اگر برای سفر خود بلیط هواپیما یا اتوبوس خریداری کرده اید ، همراه داشتن این بلیط ها را فراموش نکنید. اگرچه همه چیز اکنون دیجیتال است، ممکن است گاهی اوقات به بلیط شما نیاز باشد.

برای خرید بلیط هواپیما به مقصدهای مختلف می توانید لینک زیر را بررسی کنید.

پاوربانک و شارژر

اکنون، شارژ مهمترین دغدغه ما است زیرا همه چیز بر روی وسایل الکترونیکی کار می کند. شارژ گوشی های هوشمند نیز ممکن است تمام شود. بنابراین، شارژر به بخشی جدایی ناپذیر از ما تبدیل می شود. چه در ماشین باشد چه معمولی، شارژر باید در کیف مسافرتی باشد.

حتی اگر شارژر وجود داشته باشد، اگر جایی برای شارژ نباشد، پاوربانک ها به کمک می آیند. پاوربانک‌هایی که مشکلات ما را مانند دارو حل می‌کنند، در صورت لزوم جان انسان‌ها را نجات می‌دهند. اکیدا به شما توصیه می کنم برای پاوربانک حداقل پاوربانک ۱۰۰۰۰ ماهه بخرید.

هدفون

ضروری ترین سرگرمی سفر، موسیقی است. اگر به تنهایی سفر می کنید، هدفون و موسیقی می توانند بهترین دوست شما باشند .

هزار و یک نوع محصول به عنوان هدفون در بازار وجود دارد. در این مرحله، توصیه من به شما این است که هدفون بی سیم داخل گوشی بخرید. استفاده از این هدفون بسیار آسان است و همیشه برای شما کار خواهد کرد.

بالش مسافرتی

اگر قصد دارید با اتوبوس یا هواپیمای طولانی سفر کنید، بالش مسافرتی همیشه بزرگترین حامی شما خواهد بود. اگرچه در این سفرها نمی توانیم راحت بخوابیم، اما بالش مسافرتی می تواند کیفیت خواب ما را بهبود بخشد.

فراموش نکنید که بالش مسافرتی خود را همراه داشته باشید تا دچار گردن درد نشوید و کمی راحت بخوابید. یک بالش مسافرتی نرم با ویسکوز همیشه بهتر خواهد بود.

سایر موارد ضروری برای مسافرتی

سایر موارد ضروری برای مسافرتی

مواردی که در زیر خواهم نوشت، مواردی هستند که کاملاً مطابق با نیاز شما شکل گرفته اند. در سفر اغراق نکنید و اقلام زیادی بخرید. فراموش نکنید که لیست خود را با توجه به تعطیلات تابستانی یا زمستانی یا جایی که می خواهید تعیین کنید.

 • تعداد زیادی تی شرت
 • جوراب
 • لباس یدکی
 • شورت – لباس شنا
 • زیر شلواری
 • کلاه – شال
 • شانه یا کوله پشتی
 • شانه – حالت دهنده مو
 • موچین
 • ماشین ریش تراش
 • فیبر دوش
 • مواد آرایشی شما
 • مبدل سوکت
 • پارچه تمیز کردن عینک
 • قلم – دفترچه یادداشت
 • کیسه زباله
 • گواهینامه رانندگی – کارت اعتباری
 • قوانین کشور مقصد

مطلب پیشنهادی: بهترین ماشین برای مسافرت خانوادگی در ایران


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *