از کجا ماشین عروس بگیرم؟

از کجا ماشین عروس بگیرم؟

خیلی از زوجین برای مراسم عروسی به دنبال ماشین عروسی هستند. اما سوالی که برای زوجین پیش می آید این است که ماشین عروس را از کجا بگیرند؟ چندین روش برای گرفتن ماشین عروس وجود دارد که در ادامه این مقاله” از کجا ماشین عروس بگیرم؟ ” به شما معرفی می کنیم.

شرکت اجاره خودرو

یکی از روشهای گرفتن ماشین عروس و میتوان گفت بهترین روش و بی دردسرترین روش ممکن اجاره ماشین عروس از شرکت می باشد. شرکت اجاره خودرو آلفا با مجموعه ۱۵۰ ماشین لوکس و لاکچری از جمله (بی ام و، پورشه، مرسدس بنز، مازراتی و..) مناسب مراسم تشریفات و عروسی بهترین گزینه برای اجاره خودرو می باشد. همچنین برای قشرهای ضعیف جامعه ماشین های اجاره ای ایرانی نیز در مجموعه آلفا موجود هستند از جمله (۲۰۶، پژو، سمند، دنا، تارا و…)

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو برای عروسی در تهران

سایت دیوار و شیپور

یکی دیگر از روشهای گرفتن ماشین عروس و تا کمی امنیت این کار پایین تر می باشد…. از سایت های دیوار و شیپور به این صورت که به دنبال آگهی های اجاره ماشین بگردید.

نکات پیدا کردن ماشین عروس در دیوار و شیپور:

کلاهبرداری آگهی:

از واقعی بودن آگهی اطمینان کامل داشته باشید. خیلی از کلاهبرداران مجازی با عکس های فیک و تقلبی اقدام به کلاهبرداری میکنند به این صورت که ابتدا وجهی از شما برای پیش پرداخت دریافت می کنند و پس از دریافت وجه شماره شما را بلاک میکنند و نه خبری از ماشین می باشد نه پول شما !

قیمت ها:

دسته ها » وسایل نقلیه » اجاره ای

برای پیدا کردن مناسب ترین قیمت خودرو، بهترین کار جستوجو براساس فیلترهای زیر می باشد:

دسته بندی براساس مدل خودرو (برای ماشین عروس مدل ۹۰ با ۸۰ هیچ فرقی نمی کنه، مهم ظاهر ماشین اگه ماشینی ظاهرش خوب بود اما مدلش پایینتر حتما همونو برای اجاره انتخاب کنید.)

قیمت براساس فیلتر موجودی حساب شما (براساس موجودی حساب خودتون رنج قیمتی مناسب تعیین کنید. مثلا موجودی حساب شما”۶ میلیون” شما رنج قیمتی را از ۱میلیون تا ۶میلیون تعیین کنید.)

از کجا ماشین عروس پیدا کنیم

شخصی و دلال:

حتما از اینکه آگهی ماشین عروس شخصی است یا دلال مطمعا شوید اطمینان حاصل کنید اشخاص دلال ماشین خیلی از قیمتی واقعی بالاتر به شما اجاره می دهند.

روشهای شناسایی دلال:

  • پروانه اشتغال به کار
  • مکان آزمایشگاه خاک
  • نام مدیرعامل
  • قیمت نامتعارف
  • کنترل نام شرکت در لیست شرکت های مجاز

فامیل و اقوام

یکی دیگر از روشهای اجاره خودرو عروس این است که از اقوامی که ماشین دارند باهاشون صحبت کنید و به توافق برسید ماشین ایشان را به برای مدت یک شب به این قیمت اجاره کنید. این روش یکی از بهترین روش های ممکن است.

دوستان و آشنایان

اگه دوستی یا آشنایی دارین که بهش میتونید اعتماد کنید و سرتان را کلاه نمیزارد این روش هم یکی دیگر از روشهای مرسوم در بین این روشها است.

مطلب پیشنهادی: اجاره ماشین عروس تحویل رایگان درب منزل


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *