بهترین سایت برای اجاره خودرو

بهترین سایت برای اجاره خودرو

هنگامی که به دنبال اجاره ماشین برای سفر، سفر جاده ای، هر رویدادی، چه در فرانسه و چه در خارج از کشور هستید، ناگزیر این سوال در مورد انتخاب شرکت اجاره ای مطرح می شود. در حالی که برخی مستقیماً به شرکت اجاره حرفه ای مورد علاقه خود می روند، برخی دیگر به دنبال یافتن بهترین ارزش برای پول هستند. هدف ما معرفی بهترین سایت اجاره خودرو به شما می باشد.

در پایان این مقایسه، بنابراین می توانیم به این سوال معروف پاسخ دهیم: بهترین سایت اجاره خودرو چیست!

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره خودرو دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو

سایت اجاره ماشین

صدها سایت وجود دارد که پیشنهاد می دهند اجاره خودرو کوتاه مدت را رزرو کنید. رقابت بسیار سخت است و مهم است که بین بازیکنان مختلف در این زمینه تمایز قائل شویم:

وب سایت های اجاره ای

آلفا تیم از جمله شناخته شده ترین شرکت های اجاره حرفه ای بین المللی هستند. آنها به طور کلی شرط بندی مطمئنی هستند و بسیاری از مشتریان به همین دلیل به آنها مراجعه می کنند. اما اغلب گران‌ترین آنها نیز هستند، مخصوصاً وقتی زندگی می‌کنید. این غیر شهودی است، کسی فکر می کند که حذف واسطه ها قیمت ها را کاهش می دهد، اما معمولا برعکس است…

چرا، زیرا مقایسه‌کنندگان یا دلال‌ها در مورد نرخ‌های عمده فروشی با شرکت‌های اجاره‌ای مذاکره می‌کنند و در نتیجه نرخ اجاره را کاهش می‌دهند. شرکت‌های اجاره‌ای متوجه شده‌اند که کاربران بیشتر و بیشتری به مقایسه‌کننده‌های اجاره خودرو روی می‌آورند و باید در این سایت‌ها با رقابتی رودررو روبرو شوند و آنها را مجبور به کاهش حاشیه سود خود کند. وقتی زنده می رویم مشکل آنها کمتر است.

همچنین، مورد خاص شرکت های اجاره محلی وجود دارد. آنها اغلب ارزان‌تر هستند، گاهی در مقایسه‌کننده‌های اجاره خودرو وجود دارند، گاهی اوقات نه… بنابراین، حتی اگر به‌طور فزاینده‌ای نادر باشد، ممکن است سایت‌های اجاره خودرو محلی بهترین پیشنهادها را ارائه دهند که در هیچ مقایسه‌کننده‌ای نمی‌یابیم. این استثناست که قاعده را ثابت می کند!

مقایسه کنندگان یا دلالان

برای چندین سال، مقایسه‌کننده‌های اجاره خودرو در وب رشد کرده‌اند و رقابت شدیدی را بین شرکت‌های اجاره‌ای حرفه‌ای تحمیل کرده‌اند. برخی از این مقایسه‌کنندگان در واقع کارگزارانی هستند که قیمت‌ها را با شرکت‌های اجاره‌ای مذاکره می‌کنند و گاهی اوقات خدمات دیگری مانند بیمه اجاره خانه که تضمین‌های اضافی را پوشش می‌دهد، اضافه می‌کنند.

ما می‌توانیم به خودروهای اکتشافی، خودروهای مورد علاقه ما (من آن را خراب کنم)، خودروهای اجاره‌ای، خودروهای BSP، اروپای اتوماتیک… در این سایت‌ها است که ما به طور کلی بهترین پیشنهادهای اجاره خودروی کوتاه‌مدت را پیدا می‌کنیم. اما مراقب باشید، همه از نظر دامنه پیشنهاد، ارگونومی سایت و خدمات ارائه شده برابر نیستند. این را در ادامه این مقایسه خواهیم دید.

بهترین سایت برای اجاره خودرو

معیارهای مهم برای یافتن بهترین سایت اجاره خودرو چیست؟

پیدا کردن یک ماشین کرایه ای ارزان در محدوده مورد نظر مسلما مهمترین معیار است، اما نکات زیادی وجود دارد که باید برای یافتن مروارید کمیاب به آن توجه کرد.

قیمت جذاب کافی نیست، گاهی اوقات شگفتی های ناخوشایند را پنهان می کند. بنابراین برای کمک به شما در انتخاب خودروی اجاره‌ای و راهنمایی شما در مورد معیارهایی که برای ارزیابی سایت‌های مختلف و مقایسه‌کننده‌های اجاره خودرو انتخاب کرده‌ایم، در اینجا یک خلاصه کوچک آورده شده است:

 • اندازه پیشنهاد (تعداد خودروهای پیشنهادی برای اجاره بسته به مقصد)
 • نرخ های ارائه شده: ما قیمت ها را برای همان مقصد، در همان تاریخ مقایسه کرده ایم. سپس مقایسه کردیم:
  • پایین ترین قیمت برای همان محدوده از اتومبیل
  • کمترین قیمت برای یک نوع ماشین از همان شرکت اجاره (حتی بیشتر مربوط به ما)
 • وضوح شرایط اجاره: ضمانت‌های دقیق بیمه شامل (با مبلغ، کسر و سپرده)، مسافت پیموده شده، سیاست سوخت، مکان‌های دقیق تحویل (به عنوان مثال ترمینال یا شاتل فرودگاه)، نوع کارت بانکی پذیرفته شده (اعتباری یا نقدی) )، مالیات یکپارچه، فرآیند پرداخت و غیره
 • رتبه بندی منصفانه اجاره دهندگان، بر اساس معیارهای صریح (نه فقط بازخورد مشتری یا رتبه بندی مبهم)
 • ارتباط معیارهای مرتب سازی پیشنهادات: محدوده ماشین، نوع بیمه، مسافت پیموده شده، محل تحویل، سپرده یا عدم واریز، نوع کارت اعتباری، یادداشت از موجر و غیره.
 • ارائه خدمات اضافی: بیمه مازاد و پوشش کامل (شکستگی شیشه، گم شدن کلید، زیر بدنه، کمک و غیره) قیمت و ارتباط این پیشنهاد
 • وضوح رابط
 • فرآیند رزرو: ارتباطات سیال، سیاست لغو، ارائه اسناد و غیره.
 • خدمات مشتری: در مورد خود رزرو و پوشش کامل احتمالی در صورت ادعا

اگر ما این معیارها را برای مقایسه بهترین سایت‌های اجاره خودرو انتخاب کرده‌ایم، نشانه‌هایی هستند که می‌توانند برای انتخاب خودرویی که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد نیز جالب باشند.

برخی به مسافت پیموده شده قابل توجه نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر به نوع کارت اعتباری توجه خواهند کرد. این یک نکته اساسی است که اغلب هنگام اجاره ماشین در خارج از کشور نادیده گرفته می شود. کارت اعتباری (یا بدهی معوق) بیشتر اوقات برای پرداخت سپرده خودرو مورد نیاز است، اما در فرانسه اکثریت قریب به اتفاق کارت های بانکی کارت های نقدی هستند. بنابراین باید مراقب باشید تا مجبور نشوید برای گرفتن بیمه اضافی شرکت اجاره‌ای که اغلب بسیار گران است (تنها راه برای عدم پرداخت ودیعه) مازاد زیادی بپردازید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *