اجاره خودرو پورشه در کرج

اجاره خودرو پورشه در کرج

رانندگی با پورشه آرزوی خیلی از آدم‌هاست. دیدن این خودروی جذاب و لوکس هر کسی را وسوسه می‌کند که دلش بخواهد پشت فرمان آن بنشیند. شاید از لحاظ اقتصادی توانایی خرید یک ماشین پورشه را نداشته باشیم اما راهی هست که بشود سواری با پورشه را تجربه کرد! امکان اجاره خودروهای لوکس و مدل بالا در کرج این فرصت را در اختیار علاقه‌مندان گذاشته است.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای پورشه دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو پورشه

چرا اجاره پورشه در کرج؟

خودرو پورشه تولید یک شرکت خودروسازی آلمانی است که تمرکزش بیشتر بر تولید خودروهای اسپرت و لوکس است. خیلی‌ها رانندگی با پورشه را به حس پرواز تشبیه کرده‌اند. این خودرو در سه مدل باکستر، ماکان و پانامرا موجود است که مدل پانامرا از محبوبیت زیادی برخوردار است. مرغوبیت و دوام، سیستم تهویه عالی، ابعاد نسبتا بزرگ و طراحی زیبا و فرمان‌پذیری مطلوب، از ویژگی‌های بارز این خودرو محسوب می‌شوند. رانندگی با این ماشین اسپرت و لوکس و جذاب، سفر شما به کرج را با لذت بیشتری همراه می‌کند. از طرفی حس سواری با پورشه می‌تواند به تجربه‌ای تک و دلپذیر برای شما تبدیل شود.

شرایط اجاره پورشه در کرج

برای اجاره پورشه در کرج مثل هر خودروی دیگری نیاز به مدارک اولیه مثل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک یا سفته به مبلغ قیمت ماشین و همچنین ودیعه نقدی دارید. شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت اجاره‌دهنده خودرو و ارائه مدارک، نسبت به اجاره خودرو اقدام کنید. اما قوانین دیگری هم وجود دارند که توجه و رعایت آنها در مدت زمان اجاره خودرو الزامی است. این قوانین شامل موارد زیر می‌شوند:

  • هر یک روز برابر با ۲۴ ساعت حساب می‌شود.
  • جریمه یا خلافی در مدت اجاره به عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه بنزین مصرفی توسط اجاره‌کننده پرداخت می‌شود.
  • هزینه تصادف و یا خسارت وارده به خودرو به عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه‌هایی که در اثر فرسودگی خودرو مثل پنچر شدن و غیره پیش می‌آید به عهده شرکت رنت‌کار است.
  • امکان رانندگی در جاده‌های خارج از منطقه اصلی وجود ندارد و تحلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده تخلف شرکت اجاره‌دهنده می‌تواند قرارداد را لغو کند.

قیمت اجاره پورشه در کرج

همانطور که اشاره کردیم پورشه سه مدل مختلف با آپشن‌های گوناگون دارد و هر کدام از آنها قیمت اجاره متفاوتی دارند. با توجه به سلیقه و خواست خود و همسفران، و همچنین مدت زمان سفر و بودجه‌تان، می‌توانید برای انتخاب مدل تصمیم بگیرید.

برای مشاهده تمام خودروهای اجاره ای در شهر کرج کلیک کنید.

اجاره خودرو در کرج


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *