چگونه ماشینی را با بهترین قیمت اجاره کنیم؟

چگونه ماشینی را با بهترین قیمت اجاره کنیم؟

یک سفر یک روزه خانوادگی، یک تعطیلات طولانی، یک سفر کاری به شهر دیگر، همه اینها موقعیت هایی هستند که نیاز به اجاره خودرو دارند. این گزینه ثابت می کند که بهترین راه حل برای محدود کردن هزینه های سفر است. وقتی در یک منطقه خارجی هستید، سفر با تاکسی می تواند به سرعت گران شود. با کرایه ماشین، می توانید با اتخاذ چند رفلکس خوب، معاملات خوبی داشته باشید.

به لطف اجاره بین افراد کمتر پرداخت کنید

اجاره بین افراد راه حل مقرون به صرفه تری نسبت به نمایندگی است. علاوه بر این، اکنون بسیاری از پلتفرم‌ها این نوع خدمات مانند آلفا تیم را ارائه می‌دهند.

این سایت مالکان وسایل نقلیه را با اجاره کنندگان بالقوه مرتبط می کند. روند به خوبی نظارت می شود، پرداخت کاملا امن است.

در پلتفرمی مانند آلفا تیم ، پیشنهادها روز به روز پیچیده تر می شوند. مستاجران در تمام مدت قرارداد خود از بیمه بهره مند می شوند.

برای یافتن قیمت مناسب، فقط از گزینه فیلتر استفاده کنید. شما بودجه و مدل مورد نظر خود را تعیین می کنید، پلتفرم بقیه کارها را برای شما انجام می دهد. پیشنهادات مطابق با بودجه شما نمایش داده می شود. این روش ساده تر از استفاده از مقایسه کننده است.

شرکت اجاره ای را به خوبی انتخاب کنید تا اجاره ارزان تر داشته باشید

مکان های اجاره ای نیز بر قیمت تأثیر می گذارد. بنابراین، اگر در حال حرکت هستید، باید از مراکز واقع در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار خودداری کنید. در واقع، تقاضا در این مکان ها لزوما بیشتر است و پیشنهادات گران تر هستند. برای یافتن یک شرکت اجاره ای ارزان تر، باید از این نقاط استراتژیک دور شوید.

آژانس های مستقر در شهرهای بزرگ نیز نرخ های بالاتری را نسبت به آژانس های شهرهای کوچکتر ارائه می دهند. مطمئناً انتخاب شما در این مکان ها محدود است، اما هزینه ها کمتر است.

تاریخ و گزینه ها را با دقت انتخاب کنید

زمانی که پیشنهاد شامل گزینه هایی مانند موارد زیر باشد، قیمت اجاره خودرو به سرعت افزایش می یابد:

  • جی پی اس،
  • صندلی کودک،
  • جعبه سقف،
  • قفسه اسکی،
  • و غیره.

مگر اینکه آنها برای سفر شما ضروری باشند، می توانید این گزینه ها را از قرارداد خود حذف کنید. برای مثال در مورد GPS، گوشی هوشمند شما نیز به آن مجهز است.

با توجه به تاریخ، رزرو از قبل به صرفه تر از رزرو در لحظه آخر است. در واقع قیمت کرایه ماشین مانند قیمت بلیط هواپیما عمل می کند.

با وجود همه چیز، انتخاب تاریخ دقیق حرکت همیشه آسان نیست. علاوه بر این، اجتناب از دوره های خاصی مانند مرداد و تعطیلات مدارس غیرممکن است. با رزرو اجاره خود در اواسط هفته هنوز حاشیه کمی دارید. توصیه می شود این کار را در صبح یا ظهر انجام دهید.

مدلی را پیدا کنید که نیازهای شما را برآورده کند

شرکت های اجاره ای بسته به مدل اجاره ای قیمت خود را اعمال می کنند. شما برای یک SUV و یک سدان قیمت یکسانی نمی پردازید. اگر به راحتی علاقه زیادی ندارید، بهتر است روی ارزان ترین مدل های موجود در بازار شرط بندی کنید.

سوخت نیز یکی دیگر از معیارهای انتخاب است. علاوه بر بودجه اجاره، باید هزینه سوخت سفرهایتان را نیز بپردازید. هر چه مدت اجاره بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر می شود. به همین دلیل است که باید مدلی را انتخاب کنید که زیاد حریص نباشد.

با در نظر گرفتن این دو معیار، خودروی شهری بهترین گزینه برای پرداخت کمتر است. علاوه بر کم طمع بودن، یکی از مقرون به صرفه ترین مدل ها برای اجاره است.

با این حال، این انتخاب به تعداد سرنشینان هواپیما و مسافتی که باید طی شود بستگی دارد. اگر خانواده هستید، یک سدان یا مینی ون پویا بیشتر با نیازهای شما سازگار است.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *