اجاره خودرو در مطهری تهران

اجاره خودرو در مطهری تهران

آلفا تیم در راستای گسترش خدمات خود، شعبه ای در شهر مطهری افتتاح کرده است. مطری یکی از منطقه هایی هست که علیرغم کوچک و کم جمعیت بودن، رفت و آمد بسیار بالایی دارد. در ادامه مطلب”اجاره خودرو در مطهری تهران” همراه ما باشید.

با توجه به اینکه به تهران خیلی نزدیک است، محل کار خیلی از اساتید و صاحبان کسب و کار تهرانی است که چند روز در مطهری مستقر می شوند و سپس به تهران برمیگردند، همچنین با توجه به اینکه در مسیر تهران به سمت مشهد هست، محل استراحت بسیاری از مسافرین است.

از این رو تردد سطح شهر و بین شهری زیاد است. با توجه به اینکه سرویس های حمل و نقل عمومی به خوبی تهران راه اندازی نشده اند، برای رسیدگی بهتر به امور خود بهتر است از وسیله شخصی استفاده کنید.

آلفا تیم، یکی از مجموعه های بسیار معتبر و قابل اعتماد فعال در زمینه رنت و اجاره خودرو است. دفتر اصلی آن در تهران قرار دارد، با این حال در جهت رفاه بیشتر هموطنان، شعبه ای در شهر تهران افتتاح کرده است تا به راحتی بتوانید درخواست اجاره خودرو در این شهر را ثبت نمایید.

آلفا تیم با در نظر گرفتن سلیقه و بودجه تمام افراد جامعه، مجموعه ای از خودروهای ایرانی و خارجی شاسی بلند را در اختیار شما قرار می دهد. از این رو می توانید برای مراجعه به اطراف شهر از جمله مجتمع های دانشگاهی، کارخانجات و مجموعه های رفاهی، شهمیرزاد و … به راحتی خودرو کرایه کنید.

اجاره خودرو برای مدت زمان چند روز ، هفتگی و ماهانه امکان پذیر است. همچنین امکان ارسال راننده به همراه ماشین نیز وجود دارد. کافیست برای این کار با آلفا تیم در تماس باشید.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم در تهران دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو در تهران

مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در مطهری

شهروندان مطهری که برای اجاره ماشین بدون راننده در تهران اقدام می‌کند، حداقل باید بیست سال سن داشته باشد‌. داشتن گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل شش ماه اعتبار یکی از مدارک بسیار مهم برای اجاره خودرو به شمار می‌رود.در واقع به کسی تمام مدارک مورد نیاز را به غیر از گواهینامه داشته باشد، خودرویی اجاره داده نخواهد شد. مدارک شناسایی مورد نیاز نیز شامل کارت ملی یا شناسنامه است. ارائه سند ملکی یا اجاره نامه، ارائه سفته یا چک بانکی به میزان بیست درصد از قیمت روز خودروی اجاره‌ای و … مدارک دیگری هستند که شهروندان مطهری باید به سوییچ تحویل دهند. شهروندان غیر تهران نیز باید گواهینامه، کارت شناسایی ملی، چک یا سفته به میزان بیست درصد از قیمت روز خودرو، ودیعه نقدی و مبلغ اجاره خودرو را بر اساس تعداد روزهای اجاره ماشین در تهران تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز برای کارمندان دولتی و نظامی شامل کارت شناسایی، گرفتن گواهی عادی اشتغال به کار از محل خدمت، چک کارمندی به مقدار بیست درصد از قیمت روز ماشین می‌باشد. از توریست‌های خارجی بالای بیست سال که قصد اجاره خودرو در مطهری دارند گواهینامه رانندگی، اصل پاسپورت یا ویزا، بلیط برگشت، ودیعه نقدی یا دیپوزیت دریافت می‌شود‌. پس از ارائه مدارک به سوییچ می‌توانید نسبت به رزرو خودرو اقدام کنید. برای رزرو خودرو ابتدا باید خودروی مورد نظر خود را انتخاب کرده و تعداد روزهای اجاره را با تاریخ روز دریافت و تاریخ روز تحویل به سوییچ مشخص کنید. در مرحله بعدی از بین اجاره ماشین بدون راننده در مطهری یا اجاره ماشین با راننده در مطهری یک مورد را انتخاب کنید.

سوالات متداول

شرایط اجاره خودرو دربستی به چه صورت است؟

شما به صورت ٢۴ ساعته امکان اجاره خودرو را دارید. به جهت اینکه ماهیت سرویس دربستی، درب به درب می باشد،می بایست مبدأ و مقصد خود را بصورت دقیق به شرکت یا راننده اعلام کنید.

اگر قصد عزیمت به فرودگاه را دارید سرویس اجاره خودروهای دربستی فرودگاهی برای شما مناسب است.به این منظور می بایست تعداد دقیق مسافران،میزان بار و آدرس دقیق خود را به شرکت اعلام کنید و شرکت خدمات دهنده بر حسب نیاز شما یک خودروی مطمئن را آماده خدمت رسانی خواهد کرد.

اجاره خودرو های دربستی چه مزایایی دارد؟

١.صرفه جویی در وقت؛در کمترین زمان خودرو دربستی شما آماده خدمت خواهد بود

٢.امکان انتخاب مدل خودرو دربستی؛اعم از خودروهای معمولی و لوکس

٣.رانندگان مجرب؛رانندگان ناوگان خودرو دربستی آموزش های ویژه می بیند و تنها رانندگان با تجربه خواهند توانست در این سرویس فعالیت کنند

۴.امکان دریافت خدمات اختصاصی؛خودرو دربستی هر کجا که درخواست کنید حاضر خواهد بود و تمام اوامر شما در طول مسیر را اطاعت خواهد کرد.

تعرفه اجاره خودروهای دربستی به چه صورت است؟

در یک مطلب کوتاه نمی توان اشاره کاملی به تعرفه اجاره خودرو داشت زیرا محاسبه این نرخ تابع شرایط زیادی است.

با تماس به شرکت خدمات دهنده و اعلام شرایط درخواستی خود، تعرفه اجاره خودرو را دریافت خواهید کرد.

با این حال نرخ سرویس از فرودگاه امام به تهران تقریبا ثابت بوده و حدود ١٠٠ هزار تومان است.

همچنین باید گفت تعرفه اجاره ی خودرو دربستی بین شهری ثابت بوده اما درون شهری بر حسب کیلومتر پیموده شده محاسبه می شود.

چه مدارکی برای اجاره خودرو دربستی نیاز است؟

در بسیاری از موارد جز ارائه کارت شناسایی معتبر،هیچگونه مدارکی برای اجاره ی خودرو دربستی نیاز نمی باشد.

خودرو دربستی در اختیار راننده بوده و از طرف شرکت خدمات دهنده و همچنین پلیس کنترل می شود پس شما تنها به عنوان مسافر شناخته می شوید و مسئولیتی در قبال شما نخواهد بود.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *