نکاتی برای سفر با ماشین با کودکان

نکاتی برای سفر با ماشین با کودکان

تعطیلات جولای فرا رسیده است و چالش سفرهای خانوادگی همراه با آنهاست. سفر با ماشین با کودکان نیاز به برنامه ریزی و مراقبت ویژه دارد. اما، با نکاتی که برای شما گردآوری کرده ایم، سفر شما می تواند برای کل خانواده آرام و لذت بخش باشد. وارسی!

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای برای سفر دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو مسافرتی

از صندلی ایمنی یا صندلی تقویت کننده به درستی استفاده کنید

برای اطمینان از یک سفر ایمن، استفاده از یک وسیله مهار (صندلی کودک، صندلی، صندلی تقویت کننده) برای کودکان تا ده سال توصیه می شود. دستگاه باید دارای گواهینامه و مناسب برای هر مرحله از توسعه باشد. مدل های صندلی برای هر فاز عبارتند از صندلی راحتی کودک، برای کودکان تا یک سال یا از ۱ تا ۱۳ کیلوگرم، صندلی ایمنی برای کودکان بین ۱ تا ۴ سال، صندلی تقویت کننده و کمربند سه نقطه برای کودکان تقریباً بین ۴ سال و ۱۰ سال. بالای ۳۶ کیلوگرم، حداقل ۱.۴۵ متر قد، کودک فقط می تواند از کمربند ایمنی سه نقطه ای خودرو استفاده کند. برای اطمینان از آرامش خاطر شما در سفر با ماشین، آلفا تیم تمام امکانات اضافی لازم برای ایمنی کودکان را دارد، فقط بخواهید.

صندلی ایمنی را ایمن نگه دارید

طبق تحقیقات انجام شده، از هر پنج صندلی کودک، چهار عدد به اشتباه نصب شده است. این وضعیت باعث افزایش خطر آسیب در صورت تصادف می شود. مطمئن شوید که تسمه از مکان های صحیح روی تجهیزات عبور می کند. صندلی نباید بیش از دو سانتی متر از این طرف به سمت دیگر حرکت کند.

بچه ها فقط روی صندلی عقب

قوانین ایران تعیین می کند که کودکان زیر ده سال باید در صندلی عقب با تجهیزات ایمنی مناسب برای هر گروه سنی حمل شوند. نکات قبلی ما را بررسی کنید.

هنگام کمک به کودک متوقف شوید

توصیه می شود تا حواس راننده توسط کودک پرت نشود. در این صورت توصیه می شود همیشه یک بزرگسال در صندلی عقب همراه کودک باشد. اگر تنها هستید، وقتی برای کمک به او می روید، همیشه خود را کنار بکشید.

تغذیه با خیال راحت

از دادن غذا به کودکان کوچک در خودرو خودداری کنید. با حرکت، ممکن است خفه شود و احساس تهوع کند. توصیه می شود قبل از حرکت یک وعده غذایی سبک میل کنید و توقف های کوتاهی برای غذا و استراحت در حمام داشته باشید. همچنین همیشه آب بدهید. مقدار ایده آل بسته به گروه سنی متفاوت است.

لوازم انحصاری کودکان و داروهای اولیه را به همراه داشته باشید

از سلامت کودک خود اطمینان حاصل کنید و از هر گونه اتفاق غیر قابل پیش بینی در طول یک سفر طولانی جلوگیری کنید. به این ترتیب اگر کودک همچنان از پوشک، بطری و … استفاده می کند. مطمئن شوید که تعداد محصولات مورد نیاز برای کمک به فرزندتان در طول سفر را دارید. علاوه بر این، برای هر اتفاق غیرقابل پیش بینی که ممکن است برای کودک اتفاق بیفتد، از داروهایی مانند مسکن و فرآورده های ضروری مانند دافع و سرم استفاده کنید.

در طول سفر خود لذت ببرید

سعی کنید جنبه سرگرم کننده سفر با ماشین را نشان دهید. نقشه ها، مناظر جالب را در طول مسیر نشان دهید و اسباب بازی یا سرگرمی های الکترونیکی به همراه داشته باشید. هنگامی که کودکان بی حوصله می شوند، تمایل به تحریک پذیری دارند که می تواند سفر را خسته کننده کند.

دیدی چطور سفر با بچه ها راحت تره؟ فقط نکات ما را دنبال کنید و می توانید تمام خانواده خود را برای تفریح ​​و استراحت شایسته در این تعطیلات جولای همراه کنید. اجاره کنید، پس انداز کنید، لذت ببرید و از سفر خود لذت ببرید!


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *