۹ نکته برای اجاره ماشین ایمن!

۹ نکته برای اجاره ماشین ایمن!

مدت‌ها قبل از بستن چمدان‌هایتان، باید سفرهایتان را به خوبی برنامه‌ریزی کنید . برای اینکه همه چیز طبق برنامه پیش برود، با زمان در دسترس برای لذت بردن از همه جاذبه های گردشگری ، باید کمی مراقب باشید. و یکی از آنها به اجاره ماشین ایمن مرتبط است . برای کمک به این کار، ۹ نکته را در این پست در مورد نگرش های ساده آماده کرده ایم که می تواند تفاوت بزرگی در روند اجاره ایجاد کند . (۹ نکته برای اجاره ماشین ایمن!)

چطور با همه چیز مرتب و با امنیت لازم وارد این سفر شوید؟ آیا در سفر آرامش کامل می خواهید؟ پس با ما همراه باش!

شما میتوانید با استفاده از دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو

1. یک GPS سفارش دهید

سرمایه گذاری های خاصی وجود دارد که ارزش آن را دارد. اولین نکته درخواست وجود GPS در خودرو است .

این دستگاه می تواند برای ترسیم مسیرهای ایمن و سریعتر بسیار مفید باشد که به صرفه جویی در مصرف سوخت و زمان کمک می کند .

۲. هزینه-فایده مدل را محاسبه کنید 

۱.۰ خودرو وجود دارد که می تواند سوخت بیشتری نسبت به وسایل نقلیه قدرتمندتر هنگام سفر در جاده ها مصرف کند، بنابراین به برنامه سفر توجه کنید ، تحقیق کنید که آیا در بزرگراه ها سفر خواهید کرد یا فقط در داخل شهر سفر می کنید.

و فراموش نکنید که نوع سوخت مصرفی و همچنین  شاخص فشار لاستیک را تأیید کنید .

نکته دیگر این است که تجزیه و تحلیل کنید که چند نفر در وسیله نقلیه و تعداد چمدان ها سفر خواهند کرد . اینها فاکتورهایی هستند که باید هنگام تعریف مدل، اندازه صندوق عقب و همچنین ظرفیت مسافر در نظر گرفته شوند.

۳. قرارداد اجاره را تجزیه و تحلیل کنید  

با وجود چاپ ریز، توجه به تمام جزئیات قرارداد اجاره ضروری است . این به این دلیل است که الزامات مختلفی وجود دارد.

یکی از آنها در رابطه با سوخت در هنگام بازگشت خودرو است. در طرح کامل به کامل باید وسیله نقلیه را با باک پر برگردانید. در حالت Full/Empty، پرداخت باک پر هنگام تحویل خودرو از شرکت اجاره ای انجام می شود.

در این صورت لازم است قبل از تحویل وسیله نقلیه از تمام سوخت استفاده شود، تا جایی که امکان دارد برای جلوگیری از ضرر و زیان.

۴. ماشین خود را از قبل رزرو کنید    

از آنجایی که داشتن وقت آزاد یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در  سفر است ، مهم است که ماشین خود را از قبل رزرو کنید. این نگرش از ایجاد صف در هنگام امضای قرارداد و همچنین سرعت بخشیدن به کل فرآیند جلوگیری می کند.

هنگام رزرو از قبل، زمان انتظار می تواند تا ۲۰ دقیقه در آژانس ادامه یابد. در حالی که اگر تصمیم دارید همه چیز را فوراً حل کنید، بسته به تعداد افرادی که به دنبال ماشین می گردند، ممکن است مجبور شوید مدت زیادی صبر کنید.

توصیه این است که از وب‌سایت alpha-tm.com استفاده کنید که در مورد نرخ‌های بزرگترین شرکت‌های اجاره در برزیل تحقیق می‌کند و به یافتن بهترین قیمت‌ها کمک می‌کند و همچنین رزرو آنلاین را آسان‌تر می‌کند.

۵. بررسی کنید که آیا اسناد به روز هستند یا خیر 

برای کرایه ایمن ماشین، از حوادث ناگوار در جاده ها و همچنین در توقف های ترافیکی در شهرها اجتناب کنید. یک نکته خوب این است که اسناد خودرو را قبل از حرکت با آن به دقت تجزیه و تحلیل کنید. همیشه خوب است که تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید.

۶. همیشه بیمه ماشین را انتخاب کنید  

این راهی برای اطمینان از آرامش بیشتر در اوقات فراغت است. ارزش پرداخت کمی بیشتر و داشتن این امنیت اضافی را دارد. مشکلات غیرمنتظره زیادی وجود دارد که ممکن است رخ دهد، مانند سرقت، سرقت یا حتی برخوردهای جزئی.

۷. ثبت نام تمام رانندگانی که رانندگی خواهند کرد 

ثبت نام تمامی افرادی که رانندگی می کنند برای جلوگیری از بروز مشکل در صورت بروز تصادف ضروری است.

یک بار دیگر، احتیاط کنید و نام دیگری به غیر از نام خود ثبت کنید، به خصوص اگر مسافت پیموده شده زیاد است، که باید به نوبت خودرو را رانندگی کند.

همچنین قوانین شرکت اجاره انتخاب شده را تجزیه و تحلیل کنید ، زیرا اغلب تغییراتی در قراردادها در رابطه با سایر رانندگان، از جمله هزینه های اضافی وجود دارد.

۸. وضعیت خودرو را بررسی کنید 

قبل از گذاشتن پای خود در  جاده یا بهتر است بگوییم روی پدال گاز، تمام شرایط وسیله نقلیه ای که اجاره می شود را بررسی کنید .

پس از همه، مهم است که آژانس را با اطمینان از درست بودن همه چیز ترک کنید. بدنه ، اثاثه یا لوازم داخلی ، داشبورد را تجزیه و تحلیل کنید ، ماشین را روشن کنید تا موتور را بررسی کنید و از کارکنان در مورد هر سوالی که پیش می آید بپرسید.

بازرسی برای اجاره ماشین ضروری است.

صندوق عقب را باز کنید و ببینید لاستیک زاپاس سالم است یا خیر . جک، مثلث هشدار دهنده و آچار چرخ را بررسی کنید.

برای اجاره خودرو با خیال راحت، درخواست بازرسی کنید و رسیدی را بخواهید که وضعیت خودرو را به شما اطلاع دهد تا از هزینه های اضافی احتمالی هنگام تحویل خودرو جلوگیری کنید.

به هر حال، پیشگیری بسیار بهتر از درمان است و سفر شما نیاز به هر اقدام احتیاطی دارد تا دقیقاً طبق برنامه پیش برود.

۹. به موقع با تحویل باشید  

برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی، تحویل خودرو در مهلت مقرر در شرکت اجاره ضروری است .

هنگام اجاره اتومبیل، قوانین بسیار سختگیرانه هستند. فقط در صورت بروز مشکلی که قبلاً با آژانس در ارتباط بوده اید، می توانید خود را از نرخ روزانه جدید معاف کنید، اما بازپرداخت ها اغلب از استانداردهای کاملاً تعریف شده پیروی می کنند.

مسیرهای خود را به خوبی برنامه ریزی کنید و سفر برگشت را بیشتر از مسافتی که برای مسافت پیموده شده صرف می شود، انجام دهید. وقت شناس بودن به صرفه است!

اجاره ماشین با خیال راحت

با رعایت تمامی نکات مطمئنا سفر شما با ماشین کرایه ای موفقیت آمیز خواهد بود. از هر لحظه لذت ببرید و از وسیله نقلیه طوری مراقبت کنید که انگار مال خودتان است.

با خانواده خود با خیال راحت سفر کنید.

از این گذشته، حفظ اعتبار برای تجربیات آینده در مکان‌های دیگر و آژانس‌های اجاره‌ای جدید بسیار مهم است.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *