۷ نکته برای سفر با همسر با ماشین

۷ نکته برای سفر با همسر

راه رفتن با همسرتان می تواند چیزی شبیه به شکنجه برای برخی افراد به نظر برسد. با این حال، ما از سفرهای جاده ای به عنوان جلسه درمانی طولانی مدت خود برای ازدواج خود استفاده کرده ایم. (۷ نکته برای سفر با همسر با ماشین)

من اعتقاد راسخ دارم که سفر با همسرتان یکی از بهترین راه‌ها برای نزدیک‌تر شدن به یکدیگر است. با وجود چالش هایی که بدون شک در یک سفر جاده ای با آن روبرو خواهید شد، یاد خواهید گرفت که با هم کار کنید و به خاطر آن قوی تر شوید.

راه رفتن با همسرم رابطه ما را بهتر می کند. عمیق تر این به ما این فرصت را می دهد که دوباره روی آنچه در ازدواجمان اهمیت دارد تمرکز کنیم.

من و برایان تصمیم گرفته‌ایم سالگردمان را هر سال با به دام انداختن خود در یک وسیله نقلیه جشن بگیریم! ما معمولاً دو تا سه هفته را صرف پیمایش به ده ها یا بیشتر مقصد می کنیم. ما تا ۱۸ ساعت در یک زمان با یکدیگر رانندگی کرده‌ایم، اغلب بدون پوشش رادیویی یا تلفن همراه.

وقتی برای مدت طولانی با همدیگر خود در ماشین هستید، چاره ای ندارید جز اینکه برای سرگرمی و همراهی به یکدیگر تکیه کنید . من و برایان همیشه در کنار یکدیگر پیشرفت کرده ایم. ما به ندرت به این نقطه می رسیم که داوطلبانه زمانی را دور از یکدیگر بگذرانیم. با این حال، می دانم که ازدواج های دیگر ممکن است به این شکل عمل نکنند.

بنابراین، من فهرستی از نکاتی را که در سفرهای جاده ای با هم استفاده می کنیم، جمع آوری کرده ام. امیدوارم این پیشنهادات به شما اعتماد به نفس و خوش بینی بدهد تا از سفر با همسرتان لذت ببرید!

سلب مسئولیت: این پست به هیچ وجه حمایت مالی نمی شود، ما هزینه تمام فعالیت های ذکر شده را پرداخت کرده ایم و همه نظرات متعلق به خود ما است. این صفحه ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد، به این معنی که اگر پس از کلیک روی پیوند من خریدی انجام دهید، ممکن است کمیسیون (بدون هزینه اضافی برای شما) دریافت کنم. ممنون که خواننده وفادار هستید!

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو مسافرتی

1. با هم آماده شوید

برنامه ریزی یک سفر جاده ای با هم کلیدی است. زمانی که هر دوی ما در تحقق این سفر نقش داشته باشیم، برای سفری که در پیش داریم بسیار هیجان زده می شویم. معمولاً زمان خود را صرف تحقیق در مورد رستوران ها یا فعالیت هایی می کنیم که می خواهیم در طول مسیر خود انجام دهیم. سپس، با هم می آییم و جزئیات را هش می کنیم.

تقریباً شبیه به چیدن یک پازل است. هر کدام از ما قطعات مهمی برای اضافه کردن برای تکمیل تصویر بزرگ داریم. ما برای پیشنهادهای یکدیگر ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم دیدگاه یکدیگر را در سفر جاده ای خود قرار دهیم.

سفرهای جاده ای با همسرتان زمانی بسیار لذت بخش است که هر دوی شما «۲ سنت» خود را در تعطیلات رویایی خود گذاشته باشید.

البته اگر چیزی برای حفظ کردن از همسرتان وجود دارد، یک سورپرایز ایده بدی نیست! اگر همسرتان طرفدار هدایا یا سورپرایز است، جالب است که با کمی تلاش بیشتر به او نشان دهید که به او اهمیت می دهید. این می تواند چیزی به سادگی یک شام عاشقانه در یک رستوران مجلل یا به عنوان مجلل مانند پاس های پشت صحنه رویدادی باشد که قصد دارید در سفر جاده ای خود شرکت کنید.

۲. توقع نداشته باشید

هیچ چیز مانند انتظارات برآورده نشده، زمان خوب را از بین نمی برد. وقتی از همسرتان انتظار دارید رفتار خاصی داشته باشد یا در یک سفر جاده ای کارها را به شیوه خاصی انجام دهد، اساساً خود را برای شکست آماده می کنید.

من و برایان هر دو هنگام رانندگی مضطرب می شویم. او در رانندگی اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کند، بنابراین، او در درجه اول راننده (teehee) سفر است. با این حال، من از قبل می دانم که برایان به دلیل اضطرابش در ترافیک سنگین تمایل به سرعت گرفتن دارد. او سعی نمی‌کند من را بترساند یا بلیت بگیرد، او سعی می‌کند از جلوه‌های لغزنده در مسیرهای کندتر دور شود.

بنابراین برای اینکه اضطراب او افزایش نیابد از انتقاد از رانندگی او در شرایط پر استرس خودداری می کنم. در عوض، صدایم را آرام نگه می‌دارم و پیشنهاد می‌کنم که محدودیت سرعت «خالی» است یا اینکه زمان زیادی برای رسیدن به «خالی» داریم . این به آرامی واکنش او را به او یادآوری می کند و به او فرصتی می دهد تا کنترل را دوباره به دست آورد.

همچنین، انتظار نداشته باشید که هر دوی شما هر فعالیتی را در سفر جاده ای خود دوست داشته باشید. همیشه کمی ناامید کننده است که طرف مقابلتان در شادی یا هیجان شما شریک نباشد. اما، سعی کنید به یاد داشته باشید که هر دو دیدگاه‌های متفاوتی دارید. شریک زندگی خود را همانطور که هستند در آغوش بگیرید و اجازه ندهید کمبود یا احساس فراوان او تجربه شما را خراب کند.

۳. زمان کیفیت را در آغوش بگیرید

سفر جاده ای با همسرتان بهترین فرصت برای گذراندن زمان با کیفیت با یکدیگر است! این زمان بدون وقفه ای است که فقط با شما و همسرتان سپری می شود. هر چند وقت یکبار این اتفاق در زندگی روزمره شما رخ می دهد؟ آن را در آغوش بگیر! از آن برای یادآوری اینکه چرا دوباره عاشق شده اید استفاده کنید.

ما دوست داریم این کارها را در حالی که در راه هستیم انجام دهیم تا اوقات خود را با هم غنی کنیم:

 • عکس و فیلم بگیرید (از یکدیگر، سلفی، آنچه دوست داریم و غیره)
 • از “اولین بار” لذت ببرید (برای اولین بار که یک مکان خاص را با هم می بینید، اولین بار که یک غذای جدید را امتحان می کنید، و غیره)
 • پارتی کارائوکه (درنگ نکنید! بدون شرمندگی با هم برقصید و آواز بخوانید!)
 • بازی‌ها ( لحظه‌های ما و ترجیح می‌دهید شروع‌کننده‌های مکالمه‌ای عالی هستند. اگر می‌خواهید از خنده لذت ببرید، ما عاشق بازی با ورق دشمنی خانوادگی هستیم .)
 • به یک پادکست یا برنامه گفتگوی آموزنده گوش دهید سپس در مورد آن با یکدیگر بحث کنید
 • ستارگان در شب
 • یک شام رمانتیک در یک رستوران خوب برنامه ریزی کنید
 • توقف در منظره های تصادفی (کمی با هم بنشینید یا راه بروید)
 • یک کتاب بیاورید و مسافر با صدای بلند برای راننده بخواند (صداها را فراموش نکنید!)
 • برای تماشای طلوع آفتاب زود از خواب بیدار شوید
 • از همسرتان بپرسید که آینده مشترک شما برای او چگونه است
 • رویاها یا اهداف شغلی را مورد بحث قرار دهید
 • خاطرات خوش یا داستان های خنده دار را به یاد آورید
 • سکوت اشکالی ندارد (فقط دست در دست گرفتن در حالی که هر دوی ما پرواز مناظر را تماشا می کنیم، یکی از موارد مورد علاقه من در یک سفر جاده ای است!)

۴. همکاری

زمانی که مجبور نباشید همه کارها را به تنهایی انجام دهید ، سفر با همسرتان بسیار لذت بخش تر است. منظورم این است که اگر مجبور باشید همه کارهای سخت را انجام دهید، سفر با طرف مقابلتان چه فایده ای دارد؟ بار را به اشتراک بگذارید به هر حال ازدواج یعنی همین!

ما درک متقابل داریم که اکثر امور سازماندهی و آماده سازی سفر را من انجام می دهم. من لیست بسته بندی، لیست تنقلات، و کاتالوگ تاییدیه هایمان را تهیه می کنم. برایان کولر ما را بسته بندی می کند، ماشین را بار می کند و اکثر (اگر نه همه) سفر را رانندگی می کند.

ما در این راه خوب کار می کنیم. همچنین، مهم است که مطمئن شویم طرف مقابل را پشت سر می گذاریم. چک کردن یکدیگر و ارائه کمک در جایی که نیاز است، نشان دادن عشق است. ما تعادل ذهنی در مورد اینکه چه کسی کار بیشتری انجام می دهد حفظ نمی کنیم. ما اهداف مشترکی داریم و وقتی با هم کار می کنیم آنها را سریعتر و با شادی بیشتری انجام می دهیم.

۵. استراحت کنید

ما عاشق گذراندن وقت با هم هستیم! حتی پس از رسیدن به خانه از یک سفر جاده ای طولانی، ما از همراهی یکدیگر خسته نمی شویم. اما، ما می دانیم که بخش بزرگی از آن به دلیل فعالیت هایی است که وقتی در ماشین نیستیم برنامه ریزی می کنیم.

در یک روز سفر جاده ای طولانی (با رانندگی بیش از ۱۲ تا ۱۶ ساعت) به طور استراتژیک شهرها یا مکان هایی را برای توقف در طول مسیر هر چند ساعت یک بار برنامه ریزی می کنیم. این به ما چیزی می دهد که بعد از مدت ها در ماشین نشسته ایم منتظرش باشیم!

زمان کمی برای قدم زدن در یک منظره یا بررسی یک مرکز بازدیدکننده اختصاص می دهیم. ما اغلب برای چند دقیقه از هم جدا می‌شویم تا به نیازهای شخصی خود توجه کنیم، سپس دوباره به آن‌ها ملحق می‌شویم تا در این ایستگاه‌ها به چیزهایی که به ما علاقه دارند نگاه کنیم.

زمانی که زمان بیشتری را در یک مکان خاص می گذرانیم، برای پیاده روی یا سایر فعالیت های خارج از منزل برنامه ریزی می کنیم تا در آن روزهای طولانی در ماشین فعال باشیم. همچنین این فرصت را به ما می دهد که به همان اندازه که دوست داریم زمان خود را تنها بگذرانیم.

برایان تمایل دارد کمی سریع‌تر از من پیاده‌روی کند، بنابراین من گهگاه او را در مسیر گم می‌کنم و در یک دوشاخه یا دیدگاه به او می‌رسم. ما هنوز با هم هستیم، اما استراحت های کوچکی می گیریم تا تنها باشیم.

۶. گرسنه نشوید

این یکی نوعی نکته “duh” است. زمانی که شکم شما تمام افکار خود را انجام می دهد، به احتمال زیاد تحریک پذیر و از نظر احساسی ناپایدار خواهید بود. مطمئن شوید که در هنگام سفر، میان وعده های خوشمزه تهیه کنید!

نسبت به نیازهای همسرتان حساس باشید. همه در یک «ساعت غذا» نیستند. برایان می تواند ساعت ها بدون غذا بماند. با این حال، من از این بی اشتهایی برخوردار نیستم!

برایان به اندازه کافی مهربان است که توقف کند تا من یک قهوه سرد بخورم یا برای من یک میان وعده از کولرمان درست کنم. من می دانم که او می تواند از من به خاطر قطع سرعت کروز ما عصبانی شود، اما او از خطرات دور نگه داشتن هیولا (مثل من بدون غذا) می داند .

با همسرتان در مورد اینکه هر چند وقت یکبار نیاز به خوردن میان وعده دارند، انعطاف پذیر باشید ! البته، جوراب ساق بلند خودرو با خوراکی هایی که به راحتی در دسترس هستند، یک ضرورت است. با این حال، موافقت با توقف تصادفی در نیومکزیکو برای “نان سرخ کردنی” که در بیلبوردها تبلیغ شده است، می تواند سفر جاده ای را کمی هیجان انگیزتر کند! به ما نگاه کن… در حال ساختن آن خاطرات!

۷. یک بازیکن تیم باشید

سفر جاده ای با همسرتان به سازش درست است! زمانی که با همسرتان طوری رفتار می کنید که انگار دشمن است، روحیه خوب از بین می رود و بازگشت به آن سخت است.

از اینکه به همسرتان بگویید نمی‌خواهید در مسیر اوکلاهاما به پیشگام زن مرکانتیل بروید (با تشکر فراوان، برایان) خجالت نکشید . از طرف دیگر، اگر به همسرتان نگوئید که واقعاً می خواهید طلوع خورشید را با هم از کوهان خرس تماشا کنید ، چگونه متوجه می شوند که ساعت ۴ صبح از خواب بیدار می شوند؟ شما می خواهید آن تعادل شاد را ایجاد کنید.

اهمیت دادن به علایق یکدیگر در سفرهای جاده ای بسیار مهم است. برایان بیشتر از محیط خشک و گرم لذت می برد. او مجذوب صخره ها و غارها شده است. نقطه برجسته سفرهای ما برای او معمولا زمانی است که در حال کاوش در مکانی مانند یوتا هستیم.

با این حال، من برعکس هستم. ترجیح می‌دهم وقتم را در کوه‌های برفی یا پوشش گیاهی سرسبز جنگل بگذرانم. خوشبختانه، ما هر دو عاشق آب‌نماها هستیم و زمان زیادی را صرف جستجوی سواحل، دریاچه‌ها و آبشارها می‌کنیم.

بنابراین، سفرهای جاده‌ای ما معمولاً ترکیبی است از آنچه که او بیشتر به آن علاقه دارد و من بیشتر به آن علاقه دارم.

 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *