چگونه عروسی لاکچری بگیریم

چگونه عروسی لاکچری بگیریم

شما باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا عروسی خود را کامل کنید، زیرا یکی از مهم ترین روزهای زندگی خود را با عزیزان خود جشن خواهید گرفت. اگرچه روند آماده سازی عروسی ممکن است گاهی خسته کننده باشد، اما می توانید با سازماندهی مناسب اوقات خوشی را سپری کنید.  نکاتی وجود دارد که باید برای برگزاری مراسم عروسی در نظر بگیرید. (چگونه عروسی لاکچری بگیریم)

جزئیات زیادی وجود دارد که بر برنامه ریزی تاثیر می گذارد، از لباس گرفته تا محل برگزاری عروسی، از مهمانان تا لیست غذا. سازمان عروسی اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که برنامه ریزی را زود شروع کنید. زوج های زیادی هستند که می خواهند یک عروسی شیک و مجلل را تجربه کنند و اجازه دهند مهمانانشان یک روز منحصر به فرد و منحصر به فرد را تجربه کنند.

تاریخ عروسی و بودجه

تاریخ عروسی مهمترین عاملی است که بر سازمان عروسی تأثیر می گذارد. اگرچه باید حداقل ۶ ماه قبل تاریخ عروسی را تعیین کنید، دوره ایده آل ۱ سال است. شما باید مطمئن شوید که زمان لازم برای برنامه ریزی مناسب را دارید. هنگام تعیین تاریخ عروسی، توصیه می شود شرایط آب و هوایی و روز مناسب را انتخاب کنید.

روزهای هفته ترجیح داده نمی شود زیرا مردم روزهای کاری دارند. به همین دلیل معمولاً روز عروسی جمعه یا شنبه تعیین می شود، زیرا روز بعد تعطیل است. شرایط آب و هوایی به طور مستقیم بر تعداد شرکت کنندگان، مفهوم عروسی و مکان عروسی تأثیر می گذارد. برگزاری مراسم عروسی، به ویژه آنهایی که در فضای باز برگزار می شود، در تاریخ های گرم و بدون باد مناسب است.

بودجه عروسی نیز عامل مهمی در عروسی است. از آنجایی که سازمان عروسی شامل جزئیات مختلفی است، ممکن است نیاز به بودجه بالایی داشته باشد. برای برگزاری مراسم عروسی متناسب با بودجه خود، می توانید بودجه عروسی را به همراه تاریخ تعیین کنید. تعیین بودجه زودهنگام و شروع به برنامه ریزی سازمان به شما امکان می دهد یک عروسی مقرون به صرفه داشته باشید.

اولویت های خود را تعیین کنید

هنگام برنامه ریزی عروسی باید موارد زیادی را در نظر بگیرید، اما باید تصمیم بگیرید که ابتدا به کدام یک از آنها رسیدگی کنید.

در اینجا ۴ نکته مهم در برنامه ریزی عروسی وجود دارد:

* تاریخ عروسی

* محل.

* بودجه.

* ایده اصلی.

اجاره ماشین عروس

یکی از مهم ترین اصول لاکچری بودن در مراسم عروسی، ماشین عروس می باشد. با اجاره ماشین عروس لوکس و لاکچری می توانید مراسم به یاد ماندنی داشته باشید.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو برای عروسی در تهران

لباس عروس و کت و شلوار داماد

عروس و داماد ستاره های روند عروسی هستند. مهم است که در یک شب خاص که تمام توجهات معطوف به شماست، لباس مناسب را انتخاب کنید. انتخاب و مدل لباس عروس و داماد باید هم متناسب با یکدیگر و هم با مفهوم عروسی باشد. برای جلوگیری از خطرات، باید حداقل ۶ ماه قبل از عروسی ، لباس عروس و کت و شلوار داماد خریداری کنید.

حتی اگر دوست ندارید هنگام خرید لباس ها را امتحان کنید، توصیه می شود که لباس عروس و کت و شلوار داماد خود را برای این روز خاص بدون امتحان کردن آن ها نخرید. برای افزایش هارمونی این لباس ها که باید به سبکی باشد که با تصمیم مشترک زوجین مشخص می شود، می توان گل عروس و ریزه کاری های کت و شلوار داماد مانند مربع جیبی، کراوات و سنجاق برگردان را انتخاب کرد. همان رنگ

با نزدیک شدن به جشن عروسی، می توانید لباس ها را در فواصل زمانی مشخص امتحان کنید و تغییرات لازم را انجام دهید. اگرچه توصیه می شود که عروس و داماد در طول هفته سازماندهی اقداماتی مانند مراقبت از پوست و مو داشته باشند، اما نباید با اجتناب از درمان هایی که قبلاً امتحان نکرده اید، ریسک کنید. تمرین های آماده سازی مانند مو، آرایش و اصلاح از قبل تضمین می کند که روز عروسی راحتی داشته باشید.

تهیه لیست مهمان

تهیه لیست مهمان هنگام برگزاری مراسم عروسی کاری است که نیاز به جزئیات زیادی دارد. هنگام تهیه لیست مهمانان، بودجه، مکان و مفهوم بسیار مهم هستند. قبل از تهیه لیست مهمانان، می توانید با دریافت قیمت از مکان های مورد علاقه خود، بودجه خود را برنامه ریزی کنید. پس از برنامه ریزی بودجه، می توانید شروع به تهیه لیست مهمانان کنید. هنگام تهیه لیست مهمانان، باید مطمئن شوید که لیست شامل افرادی است که دوست دارید.

پس از تهیه لیست میهمانان و انتخاب مکان، باید برنامه نشستن برای مهمانان تهیه شود. افرادی که در لیست قرار دارند سر کدام میز و با چه کسانی بنشینند، فضای عروسی را تعیین می کند. می توانید با نشستن افرادی که یکدیگر را می شناسند یا می توانند به خوبی با هم کنار بیایند اطمینان حاصل کنید که مهمانانتان اوقات خوشی را سپری می کنند.

تهیه لیست میهمانان نیز تعداد محبت های عروسی را تعیین می کند. شما می توانید با تهیه آب نبات عروسی کافی برای همه مهمانان اطمینان حاصل کنید که عروسی به آرامی برگزار می شود. آب نبات عروسی از انتخاب عروس و داماد تشکیل شده است. علاوه بر شکلات و آب نبات، گزینه های مختلف آب نبات عروسی مانند صابون، شمع، غذای حیوانات خانگی و دانه ها وجود دارد.

انتخاب مکان برای عروسی

می توان گفت که انتخاب مکان در سازمان عروسی سرنوشت عروسی را تعیین می کند. انتخاب مکانی که در آن همه، به خصوص عروس و داماد، بتوانند در آن تفریح ​​کنند و در سازماندهی مهارت داشته باشند، به شما این امکان را می دهد که جشنی بدون استرس داشته باشید.

اگر در محلی که انتخاب کرده اید خدمات عکاسی و موسیقی ارائه نمی شود یا می خواهید این خدمات را از افراد مختلف دریافت کنید، باید تحقیق کنید. با پیدا کردن یک عکاس خوب می توانید هم در مورد عکسبرداری عروس و داماد و هم در مورد عکسبرداری عروسی به توافق برسید. شما می توانید گزینه های موسیقی زنده یا دی جی را برای استیج موسیقی انتخاب کنید که مهمترین عنصر سرگرمی است.

انتخاب یک مکان با گزینه های داخلی و خارجی به شما این امکان را می دهد که در صورت تغییر ناگهانی شرایط آب و هوایی، برنامه B داشته باشید. مکان هایی که در گذشته میزبان سازمان های مختلف بوده و دارای مرجع بوده اند، مکان های ایده آلی برای برگزاری مراسم عروسی هستند. انتخاب مکانی که ممکن است مشکلاتی را که ممکن است به صورت عملی حل شوند، انتخابی راحت خواهد بود.

همچنین بسیار مهم است که انتخاب مکان مناسب با بودجه باشد. تشکل های عروسی معمولا به صورت بسته بندی ارائه می شوند. شما می توانید با تحقیق در مکان های مورد علاقه خود، قیمت بسته های عروسی را دریافت کنید. در طول فرآیند عروسی، می توانید در مورد فرصت های اضافی مانند دکوراسیون و سرویس غذا و همچنین موسیقی، عکاسی و الکل اطلاعات کسب کنید.

کیک عروسی

کیک عروسی یکی از آخرین مراحل برگزاری مراسم عروسی است. کیک عروسی از دو گزینه تشکیل شده است: مصنوعی و واقعی. در حالی که کیک های عروسی مصنوعی لحظه ای را ایجاد می کنند که در آن مرحله برش جاودانه می شود، کیک عروسی واقعی به طور خاص برای زوج ها تهیه می شود.

چند ماه قبل از عروسی می توانید با چشیدن کیک ایده آل را انتخاب کنید. در برخی از تالارهای عروسی نیز می توان کیک عروسی تهیه کرد. بنابراین در تعیین مکان عروسی نباید از جزئیات کیک غافل شد.

انتخاب های غذایی

مرحله عروسی مطابق میل زوج ها شکل می گیرد. گزینه های عروسی با غذا و بدون غذا وجود دارد. منطقی تر است که عروسی شام را به جای یک شب طولانی رقص انتخاب کنید. انتخاب غذا ممکن است از جایگزین های مختلفی تشکیل شود.

پیش غذا، غذای اصلی و دسر ترجیح داده شده ترین منوهای ثابت هستند. پیش غذاها شامل چندین گزینه مختلف پیش غذا هستند. برای غذای اصلی معمولاً از شما خواسته می شود یکی از جایگزین های مرغ، ماهی و گوشت قرمز را انتخاب کنید.

یکی دیگر از گزینه های برگزاری مراسم عروسی ، بوفه باز است. انواع غذاهای موجود در غرفه های مخصوص آماده شده به مهمانان این امکان را می دهد تا هر مقدار که می خواهند و هر زمان که می خواهند غذا بخرند. بسیار مهم است که غذایی را انتخاب کنید که برای همه مهمانان جذاب باشد. قابل اعتماد بودن شرکت کترینگ نیز از خطرات احتمالی جلوگیری می کند.

تزیین محل برگزاری مجالس عروسی

تزیین محل برگزاری مراسم عروسی باید مطابق با مفهوم عروسی انجام شود. برای تزیین می توانید از سازمان دهندگان محل یا سازمان دهنده ویژه خدمات دریافت کنید. عناصری که برای تزیین فضا باید تصمیم گیری شود مفهوم و رنگ است.

شما باید مفهومی را انتخاب کنید که برای شما جذاب باشد از بین سبک های مختلف مانند کلاسیک، بوهمی، مینیمال و مدرن. با انتخاب رنگ متناسب با مفهوم و سلیقه خود می توانید تناژهای غالب دکوراسیون را تعیین کنید. برای تکمیل مرحله تزیین با جزئیات می توانید از چند ماه قبل از عروسی با برگزارکنندگان شروع به جلسه کرده و نمونه ها را بررسی کنید.

عروسی لوکس در جزئیات است 

همانطور که گفتیم: جنبه  تجمل گرایی در جزئیات است که تفاوت را ایجاد می کند. چند مورد غیرقابل چشم پوشی؟

 • نگهداری از کودکان 
  اگر کودکانی در مراسم عروسی شما حضور دارند، خدمات نگهداری از کودکان با فضای اختصاصی ضروری است.
 • نگهداری از حیوانات خانگی
  اگر میهمانان شما با حیوانات خانگی خود همراه باشند، مطمئناً از خدمات نگهداری حیوانات قدردانی می شود.
 • هدایای عروسی
  هدایای عروسی خاطره ای است که میهمانان شما از روز بزرگ شما خواهند داشت: آنها را واقعاً خاص کنید و نه تنها چیزی که در ویترین مغازه فراموش شود. چند ایده؟ 
 • کیف خوش آمدگویی
  عینک آفتابی شخصی، دمپایی برای استراحت پا، گچ، دئودورانت. بسته به جایی که رویداد شما در آن برگزار می شود، ایجاد یک کیف برای مهمانان با چند اقلام داخل آن که ممکن است به آنها نیاز داشته باشند ایده خوبی است.
 • انجام یک تمرین مقدماتی را در نظر بگیرید

  لازم نیست این یک تمرین جامع برای کل کنسرت باشد. زیرا این ممکن است تاثیر واقعی مهمانی را بر شما و مهمانانتان کاهش دهد.تیم خود را جمع آوری کنید و هر مرحله از مهمانی را تجسم کنید و هر چیزی که ارزش توجه دارد را مرور کنید.با این کار تصویری کلی از روز عروسی به شما ارائه می شود و همچنین به شما آرامش می دهد.

 • موارد غیر منتظره را بپذیرید

  خواه مرحله بعدی رقص عروسی خود را روی صحنه فراموش کرده باشید، یا یکی از گوشواره هایتان افتاد و عروس بالای کیک عروسی تان آب شد، پس چی؟حتی بهترین برنامه ریزان عروسی نیز می توانند با اتفاقات غیرمنتظره ای روبرو شوند.از آنجایی که این اولین مهمانی است که تا به حال ترتیب داده اید، خیلی به خودتان سخت نگیرید.لازم نیست مهمانی کامل باشد، اما باید طبیعی و فوق العاده باشد.

 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *