اجاره خودرو در گرگان

اجاره خودرو در گرگان

کرایه ماشین امروزه یکی از روش‌های مورد پسند حمل‌ونقل است. وقتی اینطور است، جمله “وقتی وسیله نقلیه میخرم چه کار کنم؟ به هر حال زیاد اینجا نمی مانم” دلیل موجهی برای نداشتن وسیله نقلیه می شود. داشتن ماشین به ویژه برای کسانی که در شهرهای شلوغ مثل گرگان زندگی می‌کنند، امری ضروری است. البته در نتیجه تفاوت نرخ ارز بر قیمت خودروها، اجاره خودرو برای مردم جذابیت بیشتری پیدا می کند. با این حال، اجاره ماشین آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. به طور دقیق تر، قوانینی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. اگر هنگام اجاره ماشین مراقب نباشید، ممکن است در طول سفر شرایط غیر منتظره ای رخ دهد. بنابراین هنگام اجاره خودرو حتما این توصیه ها را رعایت کنید. حال بیایید نگاهی بیندازیم به نکاتی که هنگام اجاره خودرو در گرگان باید توجه کنیم.

دلایل اجاره خودرو

اجاره خودرو بدین معنی است که شما می‌توانید یکی از خودرو‌های دلخواه را با توجه به نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارید از مالک اصلی خودرو اجاره کنید. همچنین می‌توانید به صورت ساعتی یا هفتگی و حتی ماهانه خودرویی را اجاره کنید و هزینه اجاره آن را پرداخت نمایید. سایت‌ها و شرکت‌های بسیاری در ایران وجود دارند که انواع مختلفی از ماشینها را اجاره می‌دهند.

شرایط اجاره برای هر فردی متفاوت بوده و با توجه به آن هزینه اجاره خودرو تعیین می‌شود. همچنین دلایل مختلفی برای اجاره خودرو وجود دارد که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

 • اجاره خودرو برای مراسم‌ها و مهمانی‌های لوکس
 • اجاره خودرو برای مراسم عروسی
 • اجاره خودرو برای مسافرت‌های خارج از شهری
 • اجاره ماشین‌های شاسی بلند برای مسابقات رالی
 • و…

تماس فوری برای رزرو خودرو

مدارک لازم برای اجاره ماشین در گرگان

برای ارائه مدارک لازم اجاره ماشین در گرگان راه آسانی در پیش رو دارید. شما می‌توانید از دو راه ارائه چک و یا مبلغی جهت ودیعه، خودروی مورد نظر خود را اجاره نمایید. از این رو ما در شرکت آلفا تیم این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید با مطالعه و آگاهی از مدارک مورد نیاز جهت رنت خودرو در گرگان با اطمینان خاطر این کار را انجام دهید. پیش از اجاره خودرو در گرگان باید توجه داشته باشید که مدارک و شرایط زیر را فراهم نمایید تا مشکلی از جهت اجاره خودرو برای شما به وجود نیاید. در این قسمت مدارک و شرایط اجاره ماشین در گرگان را شرح می‌دهیم:

 • کارت شناسایی
 • گواهینامه رانندگی
 • چک امانت
 • در صورت نداشتن چک می‌بایست مبلغی را به عنوان ضمانت در اختیار شرکت قرار دهید

اجاره خودرو پورشه باکستر برای عروسی

اجاره پورشه باکستر

 اجاره روزانه: ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو لکسوس -NX - Rent Car Lexus_NX

اجاره لکسوس NX

 اجاره روزانه: ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۶
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره بی ام و i8

 اجاره روزانه: ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۵
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودروهای عروسی روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره خودرو بی ام و-ایکس ۶ - Rent Car BMW-x6

اجاره بی ام و x6

اجاره روزانه: ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

اجاره خودرو مرسدس بنز - Rent Car Mercedes-Benz s

اجاره مرسدس بنز S500

 اجاره روزانه: ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۰
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو مازراتی گرن کبریو - Rent Car Maserati GranCabrio

اجاره مازراتی گرن کبریو

 اجاره روزانه: ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۱۰۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های لوکس و لاکچری روی دکمه زیر کلیک کنید.

اجاره خوردو تویوتا پرادو - Rent Car Toyota Prado

اجاره پرادو

 اجاره روزانه: ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۰۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۲
 رنگ: مشکی

اجاره خودرو تویوتا اف جی کروزر - Rent Car Toyota FJ

اجاره اف جی کروز

 اجاره روزانه: ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
سال ساخت: ۲۰۱۱
رنگ: مشکی

اجاره خودرو تویوتا لندکروز - Rent Car Toyota Land Cruiser

اجاره تویوتا لندکروز

 اجاره روزانه: ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 اجاره ماهیانه: توافقی
 تردد مجاز روزانه: ۲۵۰ کیلومتر
 سال ساخت: ۲۰۱۱
 رنگ: سفید

برای مشاهده و اجاره دیگر خودرو های طبیعت گردی روی دکمه زیر کلیک کنید.

مراحل اجاره خودرو در گرگان

برای کرایه اتومبیل در گرگان باید موارد ذکر شده را به صورت مرحله ای طی کرد:
 1. انتخاب ماشین مناسب با توجه به بودجه تان
 2. تماس با کارشناسان رنت کنیم
 3. انتخاب محل تحویل ماشین در گرگان
 4. ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در گرگان
 5. قرارداد بین طرفین
 6. تحویل خودرو در محل درخواستی مشتری

محدودیت سنی برای اجاره خودرو

محدودیت سنی اجاره خودرو این فرآیندی است که نیاز دارد در نتیجه مسئولیت بزرگی است و به همین دلیل است که شرکت های رنت خودرو نمی توانند به همه در این زمینه خدمات ارائه دهند. وقتی می خواهید ماشین کرایه کنید، اولین شرطی که با آن مواجه می شوید سن است. جزئیات مهمی برای دانستن در مورد این موضوع وجود دارد. محدودیت سنی مورد نیاز برای اجاره خودرو به شرح زیر است:

 • اصولا افراد باید حداقل ۲۱ سال سن داشته باشند. محدودیت سنی ۲۱ سال برای خودروهای اقتصادی معتبر است.
 • محدودیت سنی کمتر برای وسایل نقلیه در طبقات متوسط ​​و بالا ۲۵ سال است.
 • برای وسایل نقلیه بزرگ و لوکس، رانندگان باید بالای ۲۸ سال سن داشته باشند.

قرارداد در اجاره خودرو

وقتی ماشین اجاره می کنید، باید قرارداد را با دقت بخوانید. وسایل نقلیه موجود در ناوگان خودرو معمولاً ۲ یا ۳ ساله هستند. آخرین مدل راحتی وسایل نقلیه تضمین می کند که رانندگان می توانند راحت سفر کنند. اجاره خودرو سال هاست که در اروپا رایج بوده است. امروزه کسب و کار اجاره خودرو در ترکیه بسیار محبوب است. این خدمات برای کسانی که ماشین کرایه می کنند و کسانی که تجارت کرایه ماشین را اداره می کنند نیز مهم است. افرادی که وسایل نقلیه اجاره می کنند از این تجارت درآمد زیادی کسب می کنند. افرادی که ماشین اجاره می کنند به جای خرید ماشین از این روش استفاده می کنند. افراد و موسسات زیادی در کشور ما خودرو اجاره می کنند. کسب و کار اجاره خودرو در زمان عروسی و نامزدی به طور قابل توجهی در حال افزایش است. شرکت های بزرگ خدمات اجاره خودرو را به صورت شش ماهه یا سالانه ارائه می دهند. اجاره خودرو به جای خرید وسیله نقلیه سودآورتر است. مخصوصا روزهای تعطیل و عروسی از نظر کرایه ماشین بسیار شلوغ است. روش اجاره خودرو بلند مدت سود بیشتری نسبت به روش اجاره خودرو کوتاه مدت دارد. یک تفاوت فیات در اجاره طولانی مدت خودرو وجود دارد. وقتی نمی توانید ماشینی را که می خواهید سوار شوید بخرید، می توانید این ماشین را اجاره کنید. لازم است در هنگام دریافت خودروی کرایه شده آن را به دقت بررسی کنید.

مدارک مورد نیاز برای مسافرین خارجی

 • کپی از گواهینامه بین‌المللی
 • کپی پاسپورت
 • ارائه بلیط
 • پرداخت ودیعه نقدی با توجه به خودرو اجاره‌ای
 • برای خودرو‌های گران قیمت ارائه کپی گواهینامه کفایت می‌کند، اما در صورتیکه خودرو‌های بسیار گران قیمت را اجاره کنید، باید اصل پاسپورت را تحویل دهید.

مزایای اجاره ماشین چیست؟

امروزه بسیاری از مردم خدمات کرایه ماشین را برای انجام سفرهای کاری و فرهنگی ترجیح می دهند تا بازدیدهای خود را راحت و ایمن انجام دهند و یا سفری دلپذیر را برنامه ریزی کنند. اکثر مردم باید زمانی را صرف یادگیری شرایط اولیه در مورد خدمات اجاره خودرو و تصمیم گیری صحیح کنند. به همین دلیل، ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا با خدمات اجاره خودرو آشنا شوید. ما از شما دعوت می کنیم تا همه چیز را در مورد اجاره خودرو، از اطلاعات اولیه تا شرایط خاص، تجربه کنید.

اجاره خودرو در بسیاری از شرایط می تواند بسیار مفید باشد. اجاره خودرو گزینه بسیار جذابی است، به خصوص برای افرادی که نیاز به سفرهای طولانی دارند، تمایلی به خرید خودرو ندارند و نمی خواهند با تعمیر و نگهداری خودرو، تعمیر و عملیات تردد اجباری سروکار داشته باشند. با این حال، گزینه های مختلفی برای اجاره خودرو نیز وجود دارد. برای کرایه ماشین، تنها گزینه های اجاره روزانه و اجاره ماهانه در گرین موشن موجود است.

برای اجاره ماشین می توانید از مکان های مختلفی استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید در فرودگاه‌ها، شعبه‌های شهر گرین موشن، وب‌سایت آنلاین و از طریق مرکز تماس، خودرو اجاره کنید. با این حال، اجاره بسیار آسان و سریع است.

 

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد اجاره خودرو

افرادی که می خواهند از خدمات کرایه خودرو بهره مند شوند، سوالاتی در ذهن خود دارند و می خواهند پاسخ این سوالات را بیابند. سوالات متداول در مورد خدمات اجاره خودرو به طور کلی به شرح زیر است.

در صورت وقوع حادثه چه رویه قانونی اعمال می شود؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، هنگام استفاده از خدمات کرایه خودرو، باید از وضعیت بیمه و بیمه ماشینی که اجاره کرده اید مطلع شوید. اگر بعد از کرایه ماشین خود دچار حادثه شدید، باید بلافاصله پس از تهیه گزارش با شرکت اجاره خودرو تماس بگیرید. اگر در چارچوب شرایط ارائه شده توسط بیمه دچار حادثه شوید، با مشکلی مواجه نخواهید شد. اگر در حین رانندگی تحت تأثیر الکل یا مواد مخدر هستید، همه تقصیر با شما خواهد بود و نمی توانید از بیمه بهره مند شوید.

وضعیت سوخت وسیله نقلیه ای که اجاره می کنم چگونه باید باشد؟

اگر وسیله نقلیه با باک خالی به شما تحویل داده شد، باید باک را نیز خالی تحویل دهید. اگر وسیله نقلیه با باک پر یا نیمه پر به شما تحویل داده شد، باید آن را با همان مقدار بنزین برگردانید. به طور خلاصه، شما باید باک خودرو را پر یا خالی برگردانید که به شما داده شده است.

کدام وسیله نقلیه را اجاره کنم؟

پاسخ به این سوال از فردی به فرد دیگر متفاوت است. بهترین وسیله نقلیه برای شما وسیله ای است که بتواند نیازهای شما را برآورده کند. به همین دلیل باید با شرکت های اجاره خودرو تماس بگیرید.

وضعیت بیمه و بیمه خودرو چگونه است؟

هر وسیله نقلیه ای که اجاره می کنید باید دارای بیمه یا بیمه جامع باشد. اگر وسیله نقلیه ای بدون بیمه یا بیمه کرایه می کنید و با این وسیله نقلیه تصادف می کنید، ممکن است مجبور شوید تمام هزینه ها را بپردازید. به همین دلیل هنگام دریافت خدمات کرایه اتومبیل، حتماً باید بیمه و بیمه وسیله نقلیه مورد علاقه خود را بررسی کنید.

در صورت امداد جاده ای چه باید کرد؟

اگر با وسیله نقلیه ای که اجاره کرده اید در جاده گیر افتاده اید و باید برای کمک تماس بگیرید، باید به شرکتی که ماشین را از آن کرایه کرده اید نیز اطلاع دهید.

اگر خودرو اجاره ای خود را دیر برگردانم چه اتفاقی می افتد؟

قراردادی که هنگام اجاره خودرو منعقد می کنید باید شامل اطلاعاتی در مورد جریمه شرکت اجاره خودرو در صورت بازگرداندن خودرو با تاخیر باشد. به طور کلی هزینه به صورت روزانه محاسبه می شود و به تعداد روزهایی که با تاخیر وارد می شوید هزینه را پرداخت می کنید.

مزایای اجاره ماشین چیست؟

با اجاره ماشین، پول زیادی را در یک جا بند نخواهید داشت. هر زمان که بخواهید می توانید با اجاره وسیله نقلیه متفاوت از ماشین های مختلف استفاده کنید. جدا از این، از بسیاری از هزینه ها مانند مالیات، لاستیک، بار و بیمه نیز نجات خواهید یافت.

 

 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *