چگونه خودروهای اجاره ای را قبل از دریافت آن ها بررسی کنیم؟

چگونه خودروهای اجاره ای را قبل از دریافت آن ها بررسی کنیم؟ 

اجاره خودرو مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: صرفه جویی در زمان و تلاشی که در حمل و نقل عمومی تلف می شود، علاوه بر حفظ هزینه هایی که در استفاده از بسیاری از تاکسی ها به هدر می رود، ناگفته نماند احساس راحتی و امنیت در هنگام تهیه خودروی شخصی، هنگام برنامه ریزی برای اجاره خودرو، نیازمند است. بسیاری از احتیاطات و نکات ضروری که باید در نظر گرفته شوند این موارد به شما کمک می کند تا مناسب ترین خودرو را انتخاب کنید و در هنگام اجاره پول هدر ندهید.

هدف شما از اجاره ماشین هرچه که باشد، سعی کنید قبل از اجاره به نکاتی که باید بدانید و نکاتی که باید از آنها اجتناب کنید توجه کنید .

چگونه خودروی اجاره ای را بازرسی کنیم؟

• همیشه شرکت های کرایه اتومبیل را انتخاب کنید که بهترین نظرات را از مشتریانی که قبلاً با آنها سروکار داشته اند داشته باشند.

• به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به رزرو، سیاست ها و شرایط شرکت های اجاره خودرو را به دقت مطالعه کنید.

• در صورت نداشتن گواهینامه رانندگی بین المللی یا ترجمه شده، می توانید با هزینه اضافی علاوه بر هزینه اولیه، خودرویی را با راننده از شرکت های ارائه دهنده این خدمات اجاره کنید.

• برای دریافت تخفیف در هزینه کرایه ماشین، زودتر از تاریخ سفر خود رزرو کنید و پول بیشتری پس انداز کنید تا از سفر خود لذت بیشتری ببرید.

• در مورد بیمه خودرو با شرکت چک کنید و شرکت هایی را انتخاب کنید که بیمه جامع خودرو ارائه می دهند. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های بالا در صورت آسیب ناخواسته یکی از قطعات، بلافاصله پس از تحویل گرفتن خودرو از عملکرد خوب کولر و لوازم داخلی اطمینان حاصل کنید و از وجود کپسول آتش نشانی و چرخ یدکی نیز فراموش نکنید.

• هنگام تحویل گرفتن خودرو، از پر بودن باک بنزین اطمینان حاصل کنید و از نماینده بپرسید که آیا مسئولیت پرکردن خودرو در زمان تحویل بر عهده شماست یا شرکت مسئول آن است؟

• خودروهای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که همان خودرویی هستند که شما سفارش داده اید.اگر شرکت خودرویی را به شما تحویل داد که شما آن را دوست ندارید یا با خودرویی که سفارش داده اید متفاوت است، فورا درخواست تعویض کنید. ماشین دیگری به او داده شود.

نکات مهم هنگام اجاره خودرو


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *