ماشین های خوانندگان کره ای (کیپاپ)

ماشین های خوانندگان کره ای (کیپاپ)

ماشین های خوانندگان کره ای (کیپاپ)

برای این مقاله، فقط بگوییم که می‌خواهیم با انتخاب جمع‌آوری ماشین‌های لوکس بت‌های کره‌ای که مورد علاقه مردم تایلند هستند، افراد KPOP را خشنود کنیم. بیایید با هم ببینیم آنها از چه مارک ها و مدل هایی از خودروها استفاده می کنند.(ماشین های خوانندگان کره ای (کیپاپ))

Taeyeon (Teayeon)

Taeyeon (Teayeon)

در مورد این دختر، احتمالاً هیچ کس او را نمی شناسد. او یک عضو ۲۷ ساله از گروه دختران معروف Girl’s Generation تحت SM Entertainment است. آنها همچنین آثار انفرادی برجسته ای دارند. به تازگی از اجرای یک کنسرت انفرادی برای اولین بار در تایلند ماه گذشته بازگشته است. ماشینی که او برای استفاده از آن انتخاب کرد، مدل پورشه Cute Porsche Boxster بود، ماشینی با طراحی زیبا و کارکردهای فراوان، بسیار جالب است، به علاوه زیبا و محبوب است.

G Dragon (G Dragon)

G Dragon (G Dragon)

یا نام اصلی او کوون جیونگ، یک جوان ۲۸ ساله است.او رهبر گروه خوش تیپ بیگ بنگ زیر نظر YG Entertainment است. او که هم به خاطر موسیقی اش معروف است و هم به زودی کنسرت انفرادی خود را در تایلند خواهد داشت و همچنین یکی دیگر از نمادهای مد جوان است که به خاطر سلیقه اش شناخته شده است که در سراسر جهان پذیرفته شده است. او در حال حاضر از خودروی برند لامبورگینی به نام لامبورگینی آونتادور استفاده می کند.

کیم جاجونگ

کیم جاجونگ

خواننده جوان محبوب دختران مانند کیم جاجونگ از JYJ، یکی از اوپاهایی که اوایل امسال یک فن میتینگ در تایلند داشت. این مرد جوان استفاده از برند خودروهای لوکسی مانند لامبورگینی را انتخاب می کند.مدلی که او رانندگی می کند لامبورگینی Murcielago LP640 است که بسیار گران قیمت است. من معتقدم که بسیاری از مردم قطعاً دوست دارند یکی از آنها را داشته باشند.

سولی (Sulli)

سولی (Sulli)

یا نام واقعی او چوی جین ری است، یک دختر ۲۳ ساله با اعتماد به نفس زیر نظر SM Entertainment. معلومه که سولی دختری هست که خیلی تحت تاثیر ماشین های بی ام و فعلا ب ام و ۴۲۸i رو به عنوان ماشینی که قابلیت باز شدن سقف داره انتخاب کرده شیک و باحال به نظر میرسه درسته؟

سیون

شخص دیگری هم هست که نمی توانیم به او اشاره کنیم. سیوون مرد جوان دختران تایلندی است.نام کامل او چوی سیوون، یک مرد خوش تیپ ۳۰ ساله، خواننده از گروه سوپر جونیور تحت SM Entertainment است. Siwon استفاده از آئودی R8 را انتخاب می کند.

تیفانی (تیفانی)

دختری خندان از نسل دختران تحت SM Entertainment. او یکی دیگر از دخترانی است که ماشین برند آئودی را هم انتخاب می کند، او مدل آئودی A5 کوپه را انتخاب کرد که یک مدل سریع است. و قطعا باعث می شود راننده از رانندگی با این مدل ماشین لذت ببرد.

سوزی (سوزی)

او هنرمند جوانی است که به عنوان اولین عشق کره ای ها شناخته می شود. او در خوانندگی نیز کارهای برجسته ای دارد. رویدادها و نمایش های گروه به این میگن فرمول کامل.دختر خانم A در سن ۲۲ سالگی یک زن زیباست که با پورشه می آید و مدلی که سوار می شود پورشه ۹۱۱ کاررا است.

ساندارا

ساندارا

فوق العاده داغ جثه کوچک صورت زیبا ساندارا یکی دیگر از علاقه مندان به برند ماشین رنجروور این روزها تغییر کرده و از خودروی این برند استفاده می کند اما به جای سفید رنگ قرمز قوی است. یکی از آنها که قبلا استفاده می کرد، یک مدل رنج روور است. این اسپرت ۲۰۱۷ است.

پارک چان یول

یک مرد جوان خوش تیپ دیگر از EXO، یک گروه پسر معروف که در هر مرحله جوایزی را کسب کرده و بیش از یک میلیون آلبوم را برای بیش از ۳ سال متوالی فروخته است تا سبک زندگی فعال خود را برآورده کند. او برای پارک چانیول ۲۵ ساله یک مرسدس بنز AMG G65 مدل ۲۰۱۶ را انتخاب کرد.

اینها تنها نمونه هایی از بت های کره ای هستند که مورد علاقه مردم تایلند هستند. گفته می شود هر فرد از هر مدل ماشین استفاده می کند و می گویند مدل برتر است. این قیمت اصلا نیازی به صحبت نیست. هر ماشینی زیبا و مناسب برای هر بت است. بیایید بگوییم که امیدواریم این مقاله برای همه طرفداران KPOP کافی باشد تا اطلاعاتی در مورد ترجیحات هر ستاره در مورد استفاده از اتومبیل بدانند.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *