چگونه فضای صندوق عقب خودرو را به چند روش افزایش دهیم

چگونه فضای صندوق عقب خودرو را به چند روش افزایش دهیم

ما اغلب نیاز داریم که چمدان و خریدهای روزانه را با ماشین حمل کنیم، زیرا بهترین و ساده ترین راه برای این کار است، همچنین در هنگام سفر با ماشین یا زمانی که از آن برای سفرهای طولانی استفاده می کنیم، باید چمدان، لباس و وسایل مورد نیاز را در داخل ماشین نگهداری کنیم. صندوق عقب یا در صندلی های عقب و از هر فضای ذخیره سازی ممکن استفاده کنید، اما متأسفانه ممکن است وسیله نقلیه کوچک باشد، ممکن است تمام چمدان ها را در خود جای ندهد، یا ممکن است چمدان زیاد باشد، و ما نیاز فوری داریم تا آنجا را ببریم. با ما در این سفر امکان پذیر است! اما ناامید نشوید، زیرا روش هایی وجود دارد که می توان صرف نظر از نوع و اندازه آن، فضای ذخیره سازی را در خودرو افزایش داد. (چگونه فضای صندوق عقب خودرو را به چند روش افزایش دهیم)

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو

فضای ذخیره سازی در خودرو را افزایش دهید

ما هرگز نمی دانیم چه زمانی ممکن است نیاز به افزایش فضای ذخیره سازی ماشین خود داشته باشیم.

فضای اختصاص داده شده برای ذخیره سازی در خودرو ممکن است همیشه کافی نباشد، دلایل زیادی برای افزایش فضای ذخیره سازی در خودرو وجود دارد که افراد را به جستجوی راه های مختلف برای ذخیره بیشترین مقدار ممکن از چمدان و وسایل در خودرو می کشاند. در زیر لیستی از نکاتی وجود دارد که به کسانی که به دنبال افزایش فضای ذخیره سازی در خودرو هستند کمک می کند:

جعبه پشت

صندوق بار معمولاً حاوی بسیاری از وسایل و وسایل قدیمی است که منسوخ شده‌اند و دیگر در زندگی روزمره به آنها نیازی نداریم یا آن‌هایی که فراموش شده‌اند و ممکن است از ابتدا حتی از وجود آن‌ها در صندوق بار ندانیم. باید مواظب باشیم هر چه زودتر از شر آنها خلاص شویم و به این ترتیب در فضای اضافی صرفه جویی کنیم و بار موتور خودرو را نیز کاهش دهیم.

فضاهای ذخیره سازی تاشو

اطمینان حاصل کنید که تمام لوازم و تجهیزات اضطراری خود را در ماشین خود در فضای ذخیره سازی تاشو و کم مصرف قرار دهید. این مرحله یکی از مهم ترین راه ها برای افزایش فضای ذخیره سازی در ماشین است، زیرا اکنون می توانید یک کیف و کیف خریداری کنید. همه تجهیزات اضطراری، از جمله کمک های اولیه، یک پتوی کوچک، یا کابل های اتصال، یا یک چراغ قوه با باتری های اضافی، یا آب بطری، و همچنین یک شارژر تلفن همراه، و بسیاری از ابزارهای کوچک دیگر که اگر به طور تصادفی رها شوند، مرتب کنید. مطمئناً فضای ذخیره سازی خودرو را اشغال می کند. می توانید کیف را در صندوق عقب یا زیر صندلی عقب قرار دهید تا در صورت نیاز بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

یک کیسه زباله به پشتی دو صندلی جلو آویزان کنید

اگر بچه دارید و با آنها در ماشین خود سفر می کنید، قطعاً منظور اینجا را خواهید فهمید، زیرا نمی توان حرکت بچه ها را در ماشین کنترل کرد و بر کارهایی که آنها در زمینه پرتاب زباله یا اسباب بازی، مداد رنگی انجام می دهند نظارت کرد. و سایر مواد غذایی مانند جعبه های خالی آب میوه. برای اینکه بتوانید فضای ذخیره سازی در خودرو را افزایش دهید، حتماً کیسه های زباله را به پشتی دو صندلی جلو آویزان کنید تا فضایی برای نگهداری وسایل غیر ضروری فراهم شود و نیاز به دور انداختن دوره ای آن را فراموش نکنید.

کنسول مرکزی

چمدان باید به درستی چیده شود تا وسیله نقلیه بتواند تا حد امکان آن را در خود جای دهد.

یکی دیگر از راه های افزایش فضای ذخیره سازی در خودرو که همیشه توصیه می شود استفاده از صندوق عقب در وسط دو صندلی جلو است.یک جعبه عینک آفتابی و شارژر تلفن همراه خود را به همراه یک جعبه دستمال مرطوب، دستمال مرطوب، داخل آن قرار دهید. یا بالم لب و همچنین قلم و کاغذ و بسیاری دیگر، و لزوم دور ریختن وسایل خود و خلاص شدن از شر هر چیزی که نیاز ندارید را فراموش نکنید.

اسناد مهم خودرو را ذخیره کنید

چه کسانی نگران نگهداری مدارک لازم خودرو نیستند؟ اکثر ما برای نگهداری مدارک خودرو مانند اوراق بیمه، گواهینامه رانندگی، اوراق خودرو و غیره به کشویی که در زیر صندلی جلوی خودرو قرار دارد متوسل می شویم. جیب و یک گیره برای محکم بسته نگه داشتن آن و جلوگیری از افتادن هر یک از وسایل شما. مدارک ثبت نام خودرو، کارت بیمه، سوابق تعمیر و نگهداری خودرو و موارد دیگر را نگه دارید.

آفتابگیر جلو

شما می توانید از محافظ جلو پنجره خودرو برای نگهداری وسایل خود بهره مند شوید، جایی که می توانید عینک آفتابی خود را نگه دارید، جعبه دستمال کاغذی قرار دهید یا حتی گواهینامه رانندگی و گواهینامه وسیله نقلیه خود را نگه دارید تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

فضاهای ذخیره سازی روی سقف ماشین

فضای ذخیره سازی در خودرو را می توان با افزودن جعبه اختصاصی بر روی سقف خودرو افزایش داد و امکان انتخاب بین جعبه بسته یا توری باز وجود دارد.

نصب توری برای پشتی صندلی ها

آیا هنوز به دنبال راه های موثر برای افزایش فضای ذخیره سازی خودرو هستید؟ اکنون گوگل را مرور کنید و توری را برای صندلی های عقب جستجو کنید و آن را به پشتی صندلی های عقب آویزان کنید این به شما امکان می دهد تا همه ابزارهای کوچک را نگه دارید و در نتیجه فضای ذخیره سازی اضافی در خودرو فراهم کنید.

بارگیری کیسه ها

برای سازماندهی بیشتر و فضای ذخیره سازی، می توانید کیف هایی را خریداری کنید که در اندازه های مختلف هستند تا ابزارها را در داخل آن قرار دهید و از نگهداری تصادفی آنها در ماشین و در نتیجه مصرف فضای اضافی خودداری کنید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *