هر آنچه در مورد اجاره لامبورگینی باید بدانید

هر آنچه در مورد اجاره لامبورگینی باید بدانید

گشت و گذار در ایران  با باد در موهایتان در یک لامبورگینی اوج لذت خودرویی است. از آب و هوای باورنکردنی در طول سال گرفته تا محاصره شدن توسط افراد ثروتمند و مشهور، تجربه ای است که در هیچ کجای دیگر تقریباً در هیچ ماشین دیگری در دسترس نیست.

اگر در این شهرهای باورنکردنی به دنبال تماشای تمام مناظر و صدایی هستید که در دسترس شماست، کرایه اتومبیل آلفا تیم آماده است تا لامبورگینی رویاهای شما را در اختیار شما قرار دهد. اجاره لامبورگینی در ایران آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست. شما فقط به تخصص پیشنهادات اجاره خودرو آلفا تیم نیاز دارید.

اجاره خودرو لامبورگینی

هنگام اجاره لامبورگینی چه نکاتی را باید در نظر گرفت

هنگام اجاره لامبورگینی در ایران با کرایه اتومبیل آلفا تیم، ما هر هزینه ممکن را از قبل به شما ارائه خواهیم داد. بسته به اینکه چقدر می‌خواهید رانندگی کنید و چند روز می‌خواهید لامبورگینی اجاره‌ای خود را داشته باشید، قبل از اینکه اولین مایل خود را طی کنید، قیمت دقیق آن را خواهید دانست.

در حالی که اجاره یک لامبورگینی به اندازه اجاره تویوتا کمری ارزان نیست، اما تجربه آن را جبران می کند. هزینه به ازای هر مایل شفاف خواهد بود، و در صورت تمایل، گزینه‌های بسته‌های اجاره طولانی‌مدت را مورد بحث قرار خواهیم داد.

چگونه یک لامبورگینی را در ایران میامی از کرایه اتومبیل آلفا تیم اجاره کنیم

ابتدا، منتخب ما از لامبورگینی ها را در وب سایت ما مرور کنید. اگرچه ممکن است انتخاب‌ها با آونتادور، هوراکان یا اوروس ساده به نظر برسند، اما تفاوت‌های ظریف‌تر از آن وجود دارد. 

ممکن است یک کانورتیبل را به یک کوپه، یک V12 Aventador در مقابل یک V10 Huracan، یک Huracan EVO دیفرانسیل عقب را به یک Huracan Performante AWD ترجیح دهید، و همچنین ممکن است ترجیحات رنگی داشته باشید.

هنگامی که تشخیص می دهید کدام لامبورگینی را می خواهید اجاره کنید، می توانید تاریخ و زمان شروع و تاریخ و زمان پایان خود را انتخاب کنید. شما تأییدیه رزرو خود را دریافت خواهید کرد و می‌توانید به ما بگویید که آیا ترجیح می‌دهید لامبورگینی اجاره‌ای خود را شخصا تحویل بگیرید یا از ما بخواهید آن را به شما تحویل دهیم.

ریشه های لامبورگینی

فروچیو لامبورگینی یک اسطوره خودروسازی ایتالیایی است، اما قبل از اینکه نام او مترادف با اتومبیل های عجیب و غریب شود، شرکت او تراکتور می ساخت. تجارت او موفقیت آمیز بود و لامبورگینی شروع به خرید اتومبیل های اسپرتی کرد که از کودکی رویای آنها را داشت. یکی از این خودروها فراری ۲۵۰ GT بود.

با این حال، تجربه او با فراری به مذاق او خوش نیامد. لامبورگینی فکر می‌کرد که تعمیرات بسیار مکرر بوده و کارهای انجام شده برای آن بسیار محرمانه بوده است. فروچیو لامبورگینی پس از ناکامی در متقاعد کردن انزو فراری مبنی بر اینکه خودروهایش نیاز به بهبود دارند، تصمیم گرفت تا ساخت خودروهای اسپرت خود را آغاز کند. 

چرا همه لامبورگینی می خواهند؟

در مدت زمان بسیار کوتاهی، لامبورگینی ها ثابت کردند که به اندازه فراری ها سریع و توانا هستند. و با میورا موتور وسط، لامبورگینی الگوی ابرخودروی مدرن را ایجاد کرد و توجه جهان را به خود جلب کرد.

نسب آونتادور و هوراکان امروزی را می‌توان از طریق معروف‌ترین مدل‌های لامبورگینی، از میورا، تا Countach و Diablo، تا Murcielago و Gallardo دنبال کرد. 

هر کدام بر اساس عملکرد و اعتبار مدل قبلی ساخته شده اند، و کرایه اتومبیل آلفا تیم مفتخر است که آونتادورها، هوراکان ها و SUV باورنکردنی اوروس را در دسترس طرفداران این ماشین های عجیب و غریب قرار می دهد.

در حالی که فراری عموماً نام گذاری اعداد را ترجیح می دهد، لامبورگینی نام خودروهایی را ترجیح می دهد که از دنیای گاوبازی بیرون آمده باشند. نام میورا از دون ادواردو مویرا (Don Eduardo Muira)، پرورش دهنده مشهور گاوهای نر گرفته شده است. دیابلو نام خود را از یک گاو نر معروف متعلق به دوک وراگوا گرفته است. 

حتی لوگوی لامبورگینی دارای یک گاو نر خشمگین است که در تضاد با اسب دواننده فراری است.

در مورد نام‌های مدرن لامبورگینی، آونتادور به‌خاطر یک گاو جنگنده اسپانیایی نام‌گذاری شده است که پس از یک مبارزه معروف در سال ۱۹۹۳ به شهرت رسید. و اوروس به خاطر گاوهای وحشی منقرض شده فوق تهاجمی که تا سال ۱۶۰۰ در اروپا پرسه می زدند نامگذاری شده است.

رانندگی با لامبورگینی

حتی کندترین لامبورگینی ما، شاسی بلند Urus، از ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت در کمی بیش از ۳ ثانیه سرعت می‌گیرد. هر لامبورگینی با در نظر گرفتن سرعت ساخته شده است. هندلینگ در این خودروها به قدری سریع پاسخ می دهد که رانندگان احساس می کنند کنترل ها امتداد بدن آنها هستند. 

رانندگانی که قبلاً هرگز با چنین ماشین‌های قدرتمندی کار نکرده‌اند، هیجان‌های بی‌سابقه‌ای را تجربه می‌کنند، اما باید بسیار مراقب باشند. لامبورگینی‌ها به رانندگان خود احساس قهرمان بودن می‌دهند و وسایل کمکی ایمنی مدرن از قدرت باورنکردنی آن‌ها جلوگیری می‌کند. 

با این حال، شتاب به بهترین شکل به عنوان “سرعت پیچ و تاب” توصیف می شود. اولین باری که آن را کف می کنید مراقب باشید. وقتی انجام می دهید از آن لذت ببرید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *