۵ نکته برای کاهش هزینه های همراهان عروس

۵ نکته برای کاهش هزینه های همراهان عروس

برنامه ریزی یک عروسی رویایی با بودجه کم می تواند چالش برانگیز باشد، به خصوص زمانی که یک جشن عروسی بزرگ دارید. جشن عروسی که شامل ساقدوش ها، دامادها و دختران گل می شود، می تواند هزینه بالایی را به بودجه عروسی شما اضافه کند. نه تنها همراهان بزرگ به معنای صرف پول بیشتر برای سرگرمی‌ها و سرگرمی‌ها است، بلکه مستلزم کنار گذاشتن بودجه برای لباس‌های ساقدوش‌ها و دامادها است.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو برای عروسی در تهران

اما نترس! اگر به اندازه کافی خلاق و مدبر هستید، می توانید جشن عروسی خود را کوچک و هزینه های آن را کم نگه دارید. بنابراین، آن بلوزهای مقرون به صرفه را به گذشته تبدیل کنید و جشنی به یاد ماندنی و صمیمی ایجاد کنید که برای همیشه به عنوان یک زوج متاهل خوشحال خواهید بود. با برنامه ریزی و بودجه بندی دقیق می توانید هزینه های مربوط به همراهان عروس را کاهش دهید.

در اینجا چند نکته در مورد نحوه انجام این کار وجود دارد:

۱. ساقدوش ها را تشویق کنید تا هزینه ها را به اشتراک بگذارند

ساقدوش ها اغلب می توانند با خرید کفش های خود به جای یک جفت خاص انتخاب شده توسط عروس، در هزینه های خود صرفه جویی کنند. آنها را تشویق کنید تا یک جفت کفشی را انتخاب کنند که از قبل دارند یا می توانند بعد از عروسی دوباره بپوشند.

همین امر در مورد دامادهایی با یک جفت کفش مشکی یا رسمی و لباس هایی که منتظر یک موقعیت خاص هستند نیز صدق می کند. نکته دیگر این است که از ساقدوش های خود بپرسید که آیا می توانند هزینه خدمات آرایش مو و آرایش خود را بپردازند. از طرف دیگر، دوست یا یکی از اعضای خانواده خود را برای آرایش مو و آرایش در نظر بگیرید. به این ترتیب، رویداد صمیمی تر و مقرون به صرفه تر نیز به نظر می رسد.

۲. جشن عروسی را کوچک نگه دارید

یکی از موثرترین راه ها برای کاهش هزینه های همراهان عروس، کوچک نگه داشتن سایز جشن عروس است. هدف گذاری برای یک مهمانی ۳-۴ جفت، از جمله خدمتکار، به شما این امکان را می دهد که بدون افت کیفیت، لباس مناسب را برای هر عضو با دقت انتخاب کنید. با این حال، اگر به دنبال این هستید که همه چیز را راحت نگه دارید، حتی یک همراهان کوچکتر گزینه مناسبی است.

اما مراقب باشید، اگر جشن عروسی شما شروع به عبور از مرز ۶-۱۰ کرد، ممکن است برای کاهش هزینه‌های هر لباس به کمک نیاز داشته باشید. با یک گروه بزرگتر، چالش یافتن مجموعه های مقرون به صرفه و در عین حال شیک برای همه افزایش می یابد. بنابراین، آن را کوچک و شیک نگه دارید تا بتوانید روی جزئیات مهم روز بزرگ خود تمرکز کنید. همچنین می توانید تنها به داشتن خدمتکار و بهترین مرد یا محدود کردن تعداد ساقدوش و داماد فکر کنید.

۳. برای لباس ساقدوش ها بودجه تعیین کنید

لباس ساقدوش ها می تواند گران باشد، بنابراین تعیین بودجه برای لباس آنها می تواند به کنترل هزینه ها کمک کند. لباسی را انتخاب کنید که بعد از عروسی دوباره پوشیده شود یا رنگ خنثی را انتخاب کنید که به راحتی در کمد لباس فعلی آنها گنجانده شود. ببینید آیا آنها می توانند لباس هایی را بپوشند که قبلاً خریداری کرده اند یا می توانند به راحتی بخرند. این می تواند به صرفه جویی در هزینه کمک کند و اطمینان حاصل کند که همه در لباس خود راحت هستند.

برای زوج‌هایی که از بودجه‌ای آگاه هستند، اجاره لباس مجلسی و کت و شلوار برای جشن عروسی شما راه حلی است. برای کشف انواع بوتیک های لباس مجلسی وقت بگذارید و تا حد امکان گزینه های زیادی را امتحان کنید. وقتی لباس‌های مناسب برای ساقدوش‌هایتان را پیدا کنید، متوجه می‌شوید – با تصور اینکه در روز بزرگ در کنار شما چقدر زیبا به نظر می‌رسند، هیجان شدیدی خواهید داشت.

از جستجوی لباس ایده آل برای جشن عروس خود دست نکشید. به یاد داشته باشید، با کوچک نگه داشتن اندازه همراهان، نگرانی کمتری از نظر هزینه خواهید داشت. بنابراین، به خلاقیت خود اجازه دهید و لباس های مناسب برای ساقدوش های خیره کننده خود را پیدا کنید. روز شما به این دلیل خاص تر خواهد شد.

۴. اجاره خودرو

اجاره خودرو یک راهکار فوق العاده برای افرادی است که دوست دارند حتی برای یکبار هم شده از خودرو های لوکس استفاده کنند یا به دلیل خرابی خودرو شخصی مجبور به اجاره ماشین برای شرکت در سفر های کاری یا جشن ها است. مجموعه آلفا همواره تلاش می کند تا راحتی و رفاه را به شما عزیزان به ارمغان بیاورد و همچنین شما می توانید خودرو مورد نیاز خود را با رنگ دلخواه و قیمتی مناسب از مجموعه بی نظیر آلفا اجاره کنید.

۵. یک دوش عروس ساده و ارزان برنامه ریزی کنید

دوش عروس فرصتی برای ساقدوش ها برای نشان دادن عشق و حمایت خود از عروس است، اما می تواند گران تمام شود. میزبانی یک دوش عروس ساده و ارزان را در نظر بگیرید، مانند یک مهمانی چای یا شام.

نیازی به شروع با موضوع خاصی در ذهن نیست. یک نکته عالی این است که ارزیابی کنید چه وسایل یا تزئینات رایگانی در دسترس است. آیا کسی که می‌شناسید اخیراً میزبان یک حمام عروس بوده است و تزئینات یا وسایل مورد علاقه مهمانی‌اش باقی مانده است؟

یکی از دوستان ممکن است وسایل تزیینی در خانه داشته باشد که برای مراسم شما مناسب باشد، مانند گلوب ها و قطعات قدیمی که می توانند به جشنی با تم سرگردان تبدیل شوند. با استفاده حداکثری از آنچه دارید، می توانید در پول خود صرفه جویی کنید و یک رویداد به یاد ماندنی را به عنوان عروس آینده رقم بزنید.

نتیجه

با رعایت این نکات می توانید هزینه های مربوط به همراهان عروس را کاهش دهید و مطمئن شوید که روز عروسی شما بدون استرس و بودجه مناسب است. مهم است که به یاد داشته باشید که بخش مهمی از روز عروسی شما عشق و تعهد بین شما و شریک زندگیتان است و هر چیز دیگری در درجه دوم اهمیت قرار دارد. با تمرکز بر عشق و شادی روز عروسی خود می توانید جشنی زیبا و به یاد ماندنی را بدون هدر رفتن رقم بزنید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *