اجاره خودرو با کیلومتر نامحدود

اجاره خودرو با کیلومتر نامحدود

اجاره خودرو بدون محدودیت مسافت پیموده شده نیز یک راه حل عالی برای کارآفرینانی است که می خواهند ناوگان خودروی خود را بدون متحمل شدن هزینه های بالا گسترش دهند. به دلیل عدم محدودیت مسافت پیموده شده، کارمندان شرکت می توانند بدون هیچ مشکلی به صورت تجاری سفر کنند و نگران مسافت بیش از حد نباشند.

حد مسافت پیموده شده در ماشین – چیست؟

اگر ماشین شخصی ندارید یا وسیله نقلیه شما به طور موقت در حال تعمیر است، اجاره ماشین یک راه حل عالی است. همچنین زمانی که به ایران می رسید، ارزش دارد که یک ماشین کرایه کنید تا بتوانید آزادانه و بدون محدودیت در سراسر کشور سفر کنید. با این حال، گاهی اوقات اتفاق می افتد که شرکت های کرایه اتومبیل محدودیت مسافت پیموده شده را برای وسایل نقلیه خود اعمال می کنند. به این معنی که هنگام اجاره خودرو در چنین شرکتی، راننده نمی تواند از محدودیت روزانه یا ماهانه تعیین شده توسط شرکت اجاره تجاوز کند. معمولاً حدود ۲۵۰-۳۰۰ کیلومتر در روز است. چرا شرکت های اجاره ای محدودیت مسافت پیموده شده را برای وسایل نقلیه خود اعمال می کنند؟ این عمل در درجه اول برای محافظت از خودرو در برابر استفاده بیش از حد و سایش استفاده می شود. با این حال، شکی نیست که محدودیت کیلومتر برای رانندگانی که مجبور به کنترل مسافت طی شده هستند، کاملاً ناخوشایند است. اگر در حین رانندگی تقریباً از حد مسافت پیموده شده استفاده کنیم و یک موقعیت اضطراری ما را مجبور به ادامه کار کند، چه؟ در صورت تجاوز از حد مجاز مسافت پیموده شده، معمولاً مشتری موظف به پرداخت هزینه اضافی است. 

کرایه ماشین با کیلومتر نامحدود

شرکت اجاره خودرو شرکت آلفا تیم به ​​نیازهای مشتریان خود اهمیت می دهد و سعی می کند تا حد امکان انتظارات آنها را برآورده کند. پیشنهاد ما شامل انواع مدل های خودرو است و یک وب سایت واضح و شهودی به شما این امکان را می دهد که به راحتی ماشین مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر این، شرکت آلفا تیم به ​​شما این فرصت را می‌دهد که بدون ودیعه خودرو کرایه کنید – و مهمتر از همه، ما شما را قادر می‌سازیم تا یک خودرو بدون محدودیت مسافت پیموده شده اجاره کنید. به همین دلیل مشتریان ما این فرصت را دارند که حتی طولانی ترین مسافت ها را طی کنند. بسیاری از آنها تصمیم می گیرند که مثلاً با ماشین اجاره ای به خارج از کشور سفر کنند که این امکان نیز وجود دارد. 

اجاره خودرو شرکت آلفا تیم چه خدمات اضافی ارائه می دهد؟

به لطف پیشنهاد اجاره خودرو بدون محدودیت مسافت پیموده شده در شرکت آلفا تیم، رانندگان می توانند حتی طولانی ترین مسیرها را به راحتی طی کنند. اما اینها تنها امکاناتی نیستند که ما ارائه می دهیم. علاوه بر ناوگان خودروهای مدرن خود که دائماً در حال گسترش آن هستیم، اجاره خودرو بدون کارت اعتباری را نیز ارائه می دهیم. این برای همه کسانی که به دلایلی یکی ندارند بسیار راحت است – در شرکت آلفا تیم می توانید هزینه اجاره خود را هم از طریق کارت بدهی و هم با انتقال آنلاین پرداخت کنید. یکی دیگر از امکانات رفاهی برای رانندگان، امکان تجهیز خودرو به لوازم جانبی اضافی مانند قفسه سقف جعبه ای، ناوبری GPS یا صندلی کودک است. علاوه بر این، هنگام اجاره ماشین در شرکت آلفا تیم، مشتری می تواند یک پیشنهاد با بیمه اضافی را انتخاب کند که مبلغ سپرده را به PLN 1 کاهش می دهد. برای افرادی که علاقه مند به اجاره بلند مدت یا میان مدت هستند، ما همچنین می توانیم شرایط قرارداد مطلوبی را ارائه دهیم. 


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *