۵ نکته برای یک سفر کاری با ماشین

۵ نکته برای یک سفر کاری با ماشین

سفرهای کاری ضروری هستند، حتی با دانستن اینکه فناوری ما را به صورت مجازی نزدیک‌تر کرده است، قرار ملاقات‌های شخصی همیشه مؤثرتر خواهد بود. اکثر شرکت ها، افراد مستقل، کارآفرینان و غیره ترجیح می دهند تعامل شخصی داشته باشند زیرا زبان بدن تأثیر بیشتری بر ارتباطات دارد و این می تواند کمک بزرگی در جلسات کاری ما باشد. (۵ نکته برای یک سفر کاری با ماشین)

ما همچنین در نظر داریم که برای گسترش شبکه تماس‌هایمان، ابزارهایی مانند شرکت در کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، رویدادها و جلسات همراه با فعالیت ما همیشه جایگزین بسیار خوبی در کسب‌وکار ما خواهد بود.

اگر این سفر کاری در خود کشور و در یک شهر نزدیک است، می توانید تصمیم بگیرید که سفر را با ماشین شخصی خود یا اجاره ای انجام دهید.

در اینجا چند نکته برای موثر، موفقیت آمیز و لذت بخش کردن این سفر آورده شده است.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو مسافرتی

1. – ماشین شخصی یا اجاره ای.

تصمیم گیری اینکه کدام گزینه بهترین است به بودجه ای که دارید یا می خواهید سرمایه گذاری کنید بستگی دارد.

اگر تصمیم دارید با خودروی شخصی خود سفر کنید، باید از وضعیت مکانیکی مناسب آن اطمینان حاصل کنید تا از مشکل در جاده، لاستیک‌ها، قطعات یدکی آن‌ها، پوشش‌های ضد انعکاس، جک و ابزار جلوگیری کنید. فراموش نکنید که شما بیمه ماشین هم دارید.

برای برخی، تصمیم برای اجاره ماشین ممکن است بهتر و حتی ارزان تر باشد. آنها بسته به شرایط خود آن را ارزیابی خواهند کرد. اما اگر در نهایت این مسیر را انتخاب کردید، توصیه می‌کنیم از تمام شرکت‌های موجود در بازار تحقیق کنید و پیشنهادات آنها را تحلیل کنید. ترجیحا محکم ترین پیشنهاد و با بیشترین ضمانت را انتخاب کنید تا در سفر خود دچار مشکل نشوید.

۲. – مسیر جاده را برنامه ریزی کنید.

توصیه می‌کنیم مسیر بزرگراهی که قرار است طی شود را در برنامه‌ای که کیلومترها، باجه‌های عوارض، تغییر خطوط و خروجی‌ها را به ما می‌گوید، ردیابی کنید. با این کار می توانیم هزینه غرفه ها و همچنین سوخت را محاسبه کنیم. اما همچنین به ما کمک می کند تا زمان خود را محاسبه کنیم، توقف ها را برنامه ریزی کنیم، چه برای استراحت باشد یا برای خرید غذا.

۳- رزرو محل اقامت.

زمانی که به دنبال اقامتگاه هستیم، توصیه می شود مکانی را انتخاب کنیم که موقعیت مکانی خوبی داشته باشد، استراتژیک باشد. برای سهولت در جابجایی ما بین مکان هایی که قرارهای کاری در آنجا برگزار می شود و بازدید از مکان های گردشگری مورد علاقه ما را آسان تر می کند. مهم است که از قبل رزرو کنید

۴. – برنامه سفر قرارهای ما.

برای استفاده موثر از زمان این سفر، ایده آل این است که پس از قرار ملاقات و تایید (تایید کتبی یک یا دو روز قبل) یک برنامه کاری و سازماندهی زمان ها، مسیرها، مسافت ها و پارکینگ ها را تنظیم کنیم. برای این کار می‌توانیم با برنامه‌هایی مانند Google Maps و برنامه‌ها به خود کمک کنیم. توصیه می‌کنیم زمان‌ها را هوشمندانه در نظر بگیرید، بین قرارها فاصله بگذارید تا بتوانید استراحت کنید و برای قرار بعدی عجله نکنید.

۵. – چمدان.

چمدان باید سبک باشد. یعنی بسته به روزهای سفر دو تا سه تغییر لباس ببندید. اطمینان حاصل کنید که این لباس ها با یکدیگر ترکیب شده و از پارچه هایی ساخته شده اند که به راحتی چروک نمی شوند. اگر آب و هوا را در نظر بگیرید، حتی بهتر است، بنابراین توصیه می کنیم پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید تا انتخاب بهتری برای لباس داشته باشید. در مورد محصولات مراقبت شخصی، برای بهینه سازی فضا و جلوگیری از ریختن آن، بهتر است ظروف کوچکی که برای این کار طراحی شده اند و در حال حاضر در بازار هستند خریداری کنید.

تمام اسنادی را که در مصاحبه ها استفاده می شود و همچنین محصولات تبلیغاتی برای مشتریان بالقوه یا مشتریان فعلی، در صورت وجود، از قبل بسته بندی کنید. شارژر دستگاه های خود را فراموش نکنید.

بیایید یک فضای آزاد را در دستور کار خود بگذاریم! هنگام برنامه ریزی برای سفر این توصیه را فراموش نکنیم. صرف وقت ما در تجارت مهم است، با این حال مراقبت از سرمایه انسانی یک شرکت کم اهمیت نیست. استراحت جسمی و روحی در سفرهای کاری به اندازه خود کسب و کار مهم است. پس بیایید کمی وقت بگذاریم و از لحظه لذت ببریم!


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *