۱۰ کاری که یک هفته قبل از عروسی باید انجام دهید

۱۰ کاری که یک هفته قبل از عروسی باید انجام دهید

برای اطمینان از اینکه روزتان به آرامی می‌گذرد، می‌خواهید یک هفته قبل از عروسی‌تان آماده‌سازی را بررسی و دوباره بررسی کنید. اگرچه این به معنای چند روز کار بیشتر است، اما از نگرانی شما در روز بزرگتان جلوگیری می کند.

در طول عروسی خود، می خواهید از جشن لذت ببرید و خاطرات ارزشمندی را با شریک زندگی، دوستان و خانواده خود بسازید. قبل از عروسی، می توانید شادی روز خود را تجربه کنید، با این حال، باید مطمئن شوید که تمام آمادگی های لحظه آخری شما کامل شده است.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا ۱۰ کاری وجود دارد که شما و همسرتان باید یک هفته قبل از عروسی خود انجام دهید.

مهمترین اقدام قبل از عروسی

اجاره ماشین لوکس و لاکچری یکی از مهمترین اقدامات مهم قبل از عروسی می باشد، که باید با برنامه ریزی انجام شود. شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو برای عروسی در تهران

فهرست مهمان و نمودار صندلی را نهایی کنید

تا یک هفته قبل از عروسی، احتمالاً از تعداد افرادی که در آن شرکت می کنند مطلع خواهید شد. با این حال، اگر چند نفر هستند که هنوز به دعوت شما پاسخ نداده اند، از فرصت استفاده کنید و با آنها تماس بگیرید. این امکان وجود دارد که آنها دعوت نامه را اشتباه قرار داده اند یا به سادگی فراموش کرده اند که تماس بگیرند.

ردیابی stragglers و گرفتن تعداد نفر نهایی. هنگامی که دقیقاً می دانید چه کسی قصد شرکت در آن را دارد، در صورت داشتن نمودار صندلی خود را نهایی کنید. اگر یکی دیگر از اقوام بیمار تماس گرفته باشد، ممکن است دریابید که جایی برای جا دادن عمه هلن با دوستانش دارید.

جزئیات را با فروشندگان تأیید کنید

فرآیند برنامه ریزی می تواند پر هیجان باشد، و فروشندگانی که با آنها کار می کنید احتمالاً چیزهای زیادی در بشقاب خود دارند. حتی اگر همه چیز را از قبل به خوبی ترتیب داده باشید، باز هم بهتر است یک هفته قبل از عروسی خود با آنها تماس بگیرید تا مطمئن شوید که هیچ بدفهمی یا سوء تفاهم پیش نخواهد آمد.

با همه فروشندگان خود تماس بگیرید و زمان و مکان مورد نیاز برای نمایش را تأیید کنید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات لحظه آخری را نیز ارائه دهید، مانند نقطه تماس آنها در روز عروسی.

یک نقطه تماس تعیین کنید

در روز عروسی‌تان، آنقدر شلوغ خواهید بود که نمی‌توانید به سؤالات فروشنده‌هایتان پاسخ دهید و ترافیک تلفن مستقیم را مستقیماً انجام دهید. شما می خواهید شخصی را به عنوان مسئول خود تعیین کنید تا همه اینها را برای شما انجام دهد. این باید هماهنگ کننده، ساقدوش، داماد یا یکی از اعضای خانواده باشد که برای انجام کارها به آنها اعتماد دارید.

یک هفته قبل از عروسی، پایه را با کمکی که تعیین کرده اید لمس کنید. تمام جزئیات مورد نیاز را در اختیار آنها قرار دهید تا مطمئن شوید همه چیز به خوبی پیش می رود و پیشاپیش از کمک آنها تشکر کنید.

لباس را بردارید

یک هفته قبل از عروسی، باید برای آخرین بار هر چیزی را که می پوشید امتحان کنید تا مطمئن شوید که مناسب است. باید زودتر کت و شلوارها و لباس ها را از فروشگاه تهیه کنید تا بتوانید آنها را امتحان کنید و مشکلات لحظه آخری را برطرف کنید.

خرید یک لباس یک فرآیند طولانی است، بنابراین مطمئن شوید که در حال پیگیری مهلت های زمانی هستید.

مطمئن شوید که مجوز ازدواج خود را دارید

گرفتن مجوز ازدواج یکی از مراحلی است که نمی توانید فراموش کنید. قوانین در ایالت ها متفاوت است، اما به دلیل دوره های انتظار معمولاً باید بیش از یک هفته قبل برای مجوز خود درخواست دهید و آن را دریافت کنید.

یک هفته قبل از عروسی باید مجوز ازدواج خود را داشته باشید. اگر از طریق پست منتظر آن هستید و هنوز به دستتان نرسیده است، با دفتر کارمند تماس بگیرید تا مطمئن شوید که در راه است.

برای پرداخت به فروشندگان آماده شوید

شما به طور کلی به فروشندگان در چند قسط پرداخت خواهید کرد. اغلب، آخرین پرداخت در روز عروسی است. اگر این موضوع برای شما صادق است، باید خود را برای پرداخت به فروشندگان هفته قبل از رویداد آماده کنید.

میزان بدهی خود را مشخص کنید و برای هر فروشنده چک بنویسید و آنها را در پاکت هایی با برچسب دقیق قرار دهید. همچنین می‌توانید یک انعام نقدی نیز در نظر بگیرید. پاکت ها را به هماهنگ کننده یا نقطه تماس خود بدهید تا توزیع کند.

لیست شات خود را به عکاس بدهید

می‌خواهید مطمئن شوید که تمام عکس‌های عروسی را که دلتان می‌خواهد دریافت خواهید کرد. هماهنگ کردن آن سخت است مگر اینکه از قبل برنامه ریزی کنید.

یک هفته قبل از عروسی – یا در صورت امکان زودتر – فهرستی از تمام عکس‌هایی که می‌خواهید بگیرید، از جمله افرادی که این عکس‌ها باید شامل شوند، ارائه دهید. با عکاس خود ارتباط برقرار کنید و ببینید چه چیزی ممکن است.

در قرارهای زیبایی شرکت کنید

بسیاری از عروس ها دوست دارند در روزهای منتهی به عروسی خود، درمان های اسپا و مانیکور/پدیکور انجام دهند. اگر برای انجام چنین درمان هایی برنامه ریزی کرده اید، این هفته با آنها مقابله کنید.

هنگام انتخاب مکان، سعی کنید مکان‌هایی را که قبلاً در آن بوده‌اید حفظ کنید، زیرا نمی‌خواهید در لحظه آخر دچار مشکل مو یا پوست شوید.

هر آنچه را که نیاز دارید بسته بندی کنید

در میان عجله برنامه ریزی عروسی، زوج ها اغلب شب عروسی و آماده سازی ماه عسل را فراموش می کنند. یک هفته قبل از عروسی، فهرستی دقیق از همه چیزهایی که برای بسته بندی نیاز دارید تهیه کنید.

با جمع کردن پیشاپیش، از استرس شب قبل خود خلاص می‌شوید و احتمال فراموش کردن چیزهای مهم را کاهش می‌دهید.

خرید تنقلات و نوشیدنی

صبح عروسی شما باید سرگرم کننده و مجلل باشد – اما باید به یاد داشته باشید که غذا بخورید. هفته قبل، تنقلات و نوشیدنی‌هایی را بخرید یا برنامه‌ریزی کنید که همه در حین آماده شدن از آن لذت ببرند.

چه از نانوایی مورد علاقه خود شیرینی تهیه کنید یا قهوه برای ساقدوش های خود، خوشحال خواهید شد که صبحانه را زودتر برنامه ریزی کرده اید.

برای یک عروسی عالی آماده شوید

هفته قبل از عروسی، خواهید دید که تمام برنامه ریزی هایتان در نهایت به مرحله اجرا در می آید. با اطمینان از انجام چند کار لحظه آخری، می توانید مطمئن شوید که روز عروسی شما به خوبی برگزار می شود.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *