نحوه اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

نحوه اجاره ماشین در فرودگاه امام خمینی

به تهران خوش آمدید، یکی از پر جنب و جوش ترین، پرانرژی ترین و تجاری ترین شهرهای کره زمین. با زیرساخت جاده‌ای عالی، آزادراه‌های با کیفیت ممتاز و جمعیتی با رابطه عاشقانه کامل با تمام وسایل مربوط به خودرو، باید یک ماشین کرایه کنید تا از زمان خود در اینجا بهترین استفاده را ببرید.

خوشبختانه، انجام این کار آسان است، به خصوص با تیم مجرب در اجاره خودرو شرکت آلفا تیم در کنار شما. اگر به دنبال معاملات کرایه ماشین در فرودگاه امام خمینی هستید، در اینجا چیزهایی است که باید بدانید.

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای شرکت آلفا تیم دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو در فرودگاه امام خمینی

جلوتر از بازی

به جای اینکه پس از ورود به تهران کرایه اتومبیل خود را ترتیب دهید، چرا از بازی جلوتر نروید و اجاره اتومبیل خود را به صورت آنلاین رزرو نکنید؟ این بدان معناست که وقتی امنیت و گمرک فرودگاه را ترخیص کردید، می توانید برای تحویل گرفتن کلید خود به فروشگاه کرایه اتومبیل شرکت آلفا تیم بروید و آماده کاوش در همه چیز تهران هستید.

آنچه شما نیاز دارید

اگر مقیم ایران هستید، باید ویزای اقامت یا کار ایران را ارائه دهید. همچنین باید گواهینامه رانندگی معتبر صادر شده توسط ایران را ارائه دهید. شما باید گواهینامه رانندگی خود را برای حداقل ۱۲ ماه نگه داشته باشید.

اگر از خارج از کشور به ایران سفر می کنید، می توانید از مجوز خارجی خود با ویزای بازدید یا توریستی معتبر استفاده کنید – تا زمانی که ویزا و مجوز در همان کشور صادر شده باشند. همچنین برای صرفه جویی در وقت به یک کپی از شناسه عکس پاسپورت و صفحات ویزای خود نیاز دارید، باید هنگام رزرو آن را ارسال کنید تا از تاخیر در هنگام تحویل گرفتن خودرو جلوگیری شود.

شما به یک کارت اعتباری معتبر نیاز دارید و می‌توانید با پول نقد یا کارت نقدی پرداخت کنید، اما شرایط و ضوابط اعمال می‌شود.

می توانید جزئیات بیشتر را در صفحه الزامات اجاره ما بررسی کنید یا برای اطلاعات بیشتر با شرکت آلفا تیم ایران تماس بگیرید.

چه خودروهایی موجود است؟

شرکت آلفا تیم ایران دارای ناوگان شگفت انگیزی از اتومبیل های با کیفیت بالا برای اجاره یا اجاره است. می‌توانید از بین یک ماشین کرایه ۷ نفره برای استراحت‌های خانوادگی بزرگ انتخاب کنید یا یک تویوتا کرولا کراس برای رانندگی در شهر و روستا رزرو کنید. با تویوتا RAV-4 هیبریدی کارها را مقرون به صرفه نگه دارید یا برای مصرف سوخت و تطبیق پذیری فوق العاده به سراغ تویوتا هایلندر هیبریدی بروید .

فرقی نمی‌کند به‌دنبال اجاره خودرو کوتاه‌مدت، کرایه ماهانه خودرو یا اجاره طولانی‌مدت خودرو باشید، وسایل نقلیه فوق‌العاده زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله خودروهای تجاری، ۴x4s و گردش‌های شهری کوچک.

انواع مختلف قراردادهای ماهانه انعطاف پذیر

در شرکت آلفا تیم ایران، ما می دانیم که مشتریان مختلف به ویژگی های متفاوتی از قراردادهای اجاره خودرو خود نیاز دارند. بنابراین، ما انواع بسته های ماهانه انعطاف پذیر را گردآوری کرده ایم، از جمله:

  • درایو سبز – به سراغ فناوری هیبریدی یا EV با کمک هزینه ماهیانه ۲۵۰۰ کیلومتر بروید
  • Daily Drive – گزینه های انعطاف پذیر و نامحدود با مسافت مجاز مسافت پیموده شده تا ۴۰۰۰ کیلومتر در ماه
  • Urban Select – اجاره ماهانه کوتاه مدت با کمک هزینه مسافت پیموده شده ماهانه ۲۵۰۰ کیلومتر و گزینه اضافه کردن یک راننده اضافی رایگان به بیمه نامه شما
  • Super Saver – گزینه های اضافی اضافی با کمک هزینه پیموده شده ماهانه ۵۰۰۰ کیلومتر، بیمه جامع تضمین شده و مزایای اضافی در صورت پرداخت کامل از قبل.

اگر قصد دارید خودرویی از شرکت آلفا تیم ایران متحده عربی کرایه کنید، بسته‌های مختلف را مرور کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

ما کجا هستیم؟

یافتن شرکت آلفا تیم در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران آسان است. ما دو خروجی داریم.آدرس: تهران، میدان هروی، خیابان کاظم موسوی، پ ۱۲۴، طبقه سوم، واحد ۶


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *