راهنمای اجاره خودرو برای ایام عید

راهنمای اجاره خودرو برای ایام عید

برای بسیاری، اجاره خودرو برای دوره های جشن یک هنجار است. برای دیگران، این می تواند یک تجربه جدید باشد و ممکن است مطمئن نباشند که چه انتظاری داشته باشند یا چگونه برای رزرو ماشین اقدام کنند. بنابراین، ما یک راهنمای برای کسانی که ماشین کرایه می کنند برای دوره جشن آینده ایجاد کرده ایم.

۱. انتخاب ماشین

به دقت در مورد نوع وسیله نقلیه مورد نیاز خود فکر کنید. می دانم، ممکن است برای شما سخت باشد، زیرا ما ماشین های بسیار جذابی از آئودی، بی ام و، جگوار و غیره داریم.

برای ایام جشن، مشتریان معمولاً به سراغ خودروهای بزرگ‌تری مانند تویوتا آلفارد می‌روند، یا برای کسانی که خانواده‌های کوچک‌تری دارند – آنها به سراغ خودرویی فوق‌العاده براق مانند BMW سری ۵ می‌روند (که قطعاً بستگانشان را تحت تأثیر قرار می‌دهد!)

اگر به دنبال پرداخت زیاد برای بنزین نیستید، خودروی کوچکتری مانند آئودی A4 تهیه کنید که معمولاً در مقایسه با خودروهای بزرگتر مانند مرسدس E کلاس، مصرف سوخت بیشتری دارد.

۲. شرایط و ضوابط

ما هرگز مشتری در مورد شرایط و ضوابط خود شکایت نکرده‌ایم – بنابراین مطمئن هستیم که شما هم شکایت نخواهید کرد. برخی از اصطلاحات مهمتری که ما داریم عبارتند از:

  • بازگرداندن خودرو با همان مقدار سوختی که هنگام تحویل گرفتن آن

  • حداقل شرایط لازم برای رانندگی خودروهای ما ۲۲ سال سن با ۲ سال سابقه رانندگی خواهد بود

  • بدون محدودیت مسافت پیموده شده

  • به طور کلی، اتومبیل های ما مجاز به رانندگی در مالزی نیستند (به استثنای برخی از اتومبیل ها)

اگر مطمئن نیستید یا سوالات بیشتری دارید، از یکی از کارکنان مهربان ما بپرسید 🙂  

۳. راهنمای اجاره خودرو

هزینه های پنهان؟ نه. ما درگیر چنین اقداماتی نیستیم. تمام هزینه ها خالص است و قبل از رزرو ماشین به شما نشان داده می شود. ما نیز مانند مشتریانمان از سورپرایزهای بد متنفریم.

اما توجه داشته باشید که در دوره های جشن، قیمت کرایه خودرو به دلیل تقاضا معمولاً بالاتر است. اما مطمئناً قبل از رزرو ماشین خود، این موضوع از قبل به شما اطلاع داده خواهد شد.

ما معتقدیم که در مورد نرخ‌های کرایه ماشین خود شفاف هستیم، بنابراین قبل از رزرو ماشین خود، از کل هزینه‌های اجاره خود، از جمله مالیات و هزینه‌های تخمینی مطلع خواهید شد.

۴. برداشتن و بازگرداندن ماشین شما

قبل از اینکه ماشین را دور کنید، ماشین را از نظر آسیب های بدنه و سایر موارد متفرقه به دقت بررسی کنید. مطمئن شوید که چراغ‌ها و چراغ‌های راهنما به درستی کار می‌کنند و کیلومترشمار را بررسی کنید.

قبل از حرکت با کارکرد ماشین آشنا شوید!

خودروهای لوکس قاره ای ممکن است در مقایسه با خودروهای معمولی ژاپنی متفاوت عمل کنند. مطمئن شوید که نحوه استفاده از چراغ های جلو، برف پاک کن ها و چراغ های راهنما را می دانید. به شماره پلاک خودرو نیز توجه داشته باشید تا در پارکینگ های شلوغ آن را گم نکنید.

همیشه قبل از بازگرداندن ماشین، باک را خودتان پر کنید تا فقط هزینه سوختی را که واقعاً مصرف کرده‌اید بپردازید.

ماشینت را زود برمی گردی؟ مشکلی نیست برخلاف سایر شرکت‌های اجاره‌ای، ما هیچ گونه هزینه اضافی برای بازگشت زودهنگام اعمال نمی‌کنیم. فقط در صورت بازگشت دیرهنگام، ما هزینه اضافی اعمال می کنیم.

قبل از خروج از وسیله نقلیه، بررسی کنید که وسایل شخصی را پشت سر نگذاشته باشید. فراموش نکنید که بوت را نیز بررسی کنید!


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *