پیشنهاد ازدواج در ماشین

پیشنهاد ازدواج در ماشین

اگر رابطه شما در حال جدی شدن است و می خواهید تعهد قانونی رسمی به یکدیگر بدهید، باید با یک پیشنهاد ازدواج معنادار شروع کنید. (پیشنهاد ازدواج در ماشین)

اکنون این شما هستید که باید یک راه متفکرانه و خلاقانه برای “طرح کردن سوال” ارائه دهید. به هر حال، دوستان شما همگی در مورد روش های فراموش نشدنی و شگفت انگیزی  که به آنها پیشنهاد شده است، جوش می زنند ، بنابراین شما  باید  از آنها پیشی بگیرید.

پیشنهاد ازدواج با ماشین برای چه کسی مناسب است؟

مهم نیست که شخصا چقدر ماشین یا وسیله نقلیه خود را دوست دارید، شرط لازم برای پیشنهاد ازدواج در ماشین این است که شما و شریک زندگی تان به اتومبیل یا ورزش موتوری علاقه داشته باشید. از این گذشته، پیشنهاد ازدواج برای تحت تاثیر قرار دادن شریک زندگیتان است نه خودتان. علاوه بر این، به وضوح مکان‌های راحت‌تر و رمانتیک‌تری برای خواستگاری وجود دارد، به خصوص که لحظه کلاسیکی که روی زانو خم شده فرود می‌آیند، در داخل خود ماشین غیرممکن است و در بهترین حالت رفتن جلوی ماشین است .

کدام ماشین برای پیشنهاد؟

جای تعجب نیست که ساده ترین و کاربردی ترین گزینه ماشین خودتان است. مزیت بزرگ این است که اگر با ماشین شخصی خود برای پیشنهاد ازدواج برنامه ریزی کنید، طرف مقابل به هیچ چیز مشکوک نخواهد شد. از این گذشته، شما به طور منظم از این وسیله نقلیه استفاده می کنید، بنابراین حتی اگر سفر نامزدی شما را به مقصدی غیرعادی برساند، هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد لحظه بزرگ در راه است.

با این حال، بسته به اندازه، سن و وضعیت تعمیر، ماشین شما ممکن است اولین انتخاب برای نامزدی شما نباشد. اینجا جایی است که اجاره خودرو گزینه های جذاب مختلفی را ارائه می دهد. ممکن است یک ماشین کلاسیک اصیل را برای یک سفر روستایی رمانتیک دوست داشته باشید، شاید پس از آن یک پیک نیک در فضای باز عالی داشته باشید. یا در مورد یک کانورتیبل برای خواستگاری زیر ستارگان مشرف به چراغ‌های شهر یا هنگام غروب خورشید در کنار دریاچه‌ای رمانتیک چطور؟ یا شاید یک لیموزین راننده که در آن شما در فرمان نیستید و می توانید با یک لیوان شامپاین استراحت کنید تا برای پیشنهاد غافلگیر کننده آماده شوید؟ گزینه های بسیار زیبایی برای پیشنهاد ازدواج واقعا خاص در ماشین وجود دارد.

رقابت برای غیرمعمول ترین گزینه به وضوح توسط این تزئینات چکمه اتومبیل برنده شده است ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که آیا این نشانه خوب یا بدی است که مدت زیادی است موجودی آن تمام شده است. پیشنهاد ازدواج با چکمه اتومبیل که فقط برای افراد شجاع با حس شوخ طبعی الهام بخش توصیه می شود، فقط یک حقه نیست .

در مورد مکان پیشنهاد ازدواج در ماشین چطور؟

پمپ خدمات بزرگراه، پمپ بنزین یا چراغ قرمز به وضوح مکان مناسبی برای طرح سوال نهایی و ارائه حلقه نامزدی نیستند. از تحرکی که یک ماشین به شما ارائه می دهد برای رفتن به یک مکان زیبا استفاده کنید. تپه‌ای مشرف به حومه شهر، کوه یا دریا، جاده‌ای خاکی در کنار مزرعه‌ای پر از خشخاش یا، مطابق با روند قدیمی، یکی از معدود سینماهای درایو که هنوز وجود دارد.

هر ایده ای که برای شما جذاب باشد، برای یک پیشنهاد ازدواج بدون اتفاق در ماشین، همان قانون در جاهای دیگر هنگام رانندگی اعمال می شود: اول ایمنی. وسیله نقلیه خود را بعد از تاریکی در مکان های دورافتاده ای که نمی توانید مراقب آن باشید پارک نکنید. پیشنهاد ازدواج در حین رانندگی حتی برای رانندگان ممتاز بهترین ایده نیست زیرا به ناچار از جاده پرت خواهید شد.

روش های مختلف برای پیشنهاد ازدواج در ماشین

روی شیشه جلو بنویس

یک گزینه مقرون به صرفه که نیاز به آماده سازی زیاد ندارد، می توانید  پیام خود را روی شیشه جلو  یا شیشه های ماشین شریک زندگی خود بکشید. به این ترتیب، آن‌ها آن را در راه رفتن به محل کارشان می‌بینند – یا اگر آن را بیرون از دفترشان تزئین کنید، کار را ترک می‌کنند. در طول زمستان پیامی را در یخ/برف خراش دهید یا از رنگ های موقت استفاده کنید – مانند رنگی که برای جشن گرفتن فارغ التحصیلی دبیرستان استفاده می کنید.

حلقه را در ماشین پنهان کنید

اگر دو نفری شما یک سفر جاده ای طولانی را برنامه ریزی کرده اید که در آن زمان زیادی را در ماشین با هم می گذرانید، حلقه را هنگام بسته بندی در ماشین پنهان کنید – شاید در جعبه دستکش، در صندوق عقب . ، یا در پشت فرمان. بر اساس زمانی که شریک زندگی شما در نهایت آن را کشف می کند، لحظه را به شانس بسپارید. فقط مراقب باشید رانندگی نمی کنند و کنترل خود را از دست می دهند!

از GPS استفاده کنید

امروزه بسیاری از خودروها دارای ویژگی های ناوبری داخلی هستند. یک مقصد مخفی را در GPS برنامه ریزی کنید و از شریک زندگی خود بخواهید دستورالعمل های گام به گام را به مقصد ناشناخته دنبال کند. هنگامی که آنها وارد شدند، یک تابلو یا نمایشگر برای پرسیدن سؤال بزرگ تنظیم کنید.

از سیستم صوتی استفاده کنید

یک فایل صوتی ضبط کنید و آن را از طریق سیستم اطلاعات سرگرمی پخش کنید، خواه به صورت سی دی، پخش کننده MP3 وصل شده یا گوشی هوشمندتان باشد. هنگامی که شریک زندگی شما رادیو را روشن می کند، پیام پیشنهادی شخصی شما با صدای بلند پخش می شود تا او بشنود. می‌توانید صدای ضبط شده را با موسیقی پس‌زمینه و کلیپ‌های صوتی از ویدیوهای شما دو نفر با هم افزایش دهید. اگر در مسافت طولانی هستید و نمی توانید شخصاً در آنجا حضور داشته باشید، انجام این کار خوب است. کافیست سی دی یا فایل صوتی را برای آنها ارسال کنید تا دفعه بعد که در ماشین هستند پخش شود.

آشغال در صندوق عقب

این روش در خودروهای سدان که محتویات داخل محفظه بار پنهان است، بهترین کار را دارد. صندلی‌های عقب را تا کنید و صندوق عقب را با بادکنک پر کنید ، سپس صندلی‌ها را در حالت عمودی قرار دهید. بعداً از شریک زندگی خود بخواهید چیزی از صندوق عقب ماشین بیاورد. وقتی آن را باز می کنند، بادکنک ها اوج می گیرند و تابلویی را در صندوق عقب نشان می دهند که روی آن نوشته شده است: “با من ازدواج می کنی؟”

کلمات “با من ازدواج کن” را در ماشین ها بنویسید

این گزینه شامل کمک بسیاری از دوستان و خانواده (یا غریبه های بسیار مفید) است. اگر بتوانید چند ده ماشین را جمع آوری کنید و آنها را پارک کنید تا  کلمات “با من ازدواج کن؟” ، می توانید آن را از بالا با استفاده از هلیکوپتر، پهپاد ویدئویی یا از بالای ساختمان مشاهده کنید. این یک تعهد بزرگ است، اما قبلا انجام شده است (تاثیر خوبی دارد!).

لاستیک را بسوزانید

اگر به یک پارکینگ خالی دسترسی دارید و  یک راننده با استعداد هستید ، ممکن است بتوانید «با من ازدواج کن؟» املا کنید. استفاده از مسیرهای لاستیک باقی مانده در پیاده رو؛ اما اگر به هم ریخته اید، باید از جای دیگری شروع کنید.

به سادگی در ماشین خواستگاری کنید

اگر زمان زیادی را با شریک زندگی خود در یک وسیله نقلیه ارزشمند گذرانده اید (چه در صندلی های جلو یا عقب)، در خود ماشین خواستگاری کنید. چند موسیقی معنی دار را در رادیو پخش کنید و به جایی عاشقانه بروید.

قبل از خواستگاری، یک دوربین در وسیله نقلیه تنظیم کنید تا لحظه و عکس العمل را ثبت کند، به خصوص اگر تمام مدت در کنار همسرتان نباشید. اگر شریک زندگی تان گفته است که انگشتر نمی خواهد، به جای آن برای او ماشین بخرید! ممکن است یک یادگاری بسیار ارزشمندتر باشد.

مهم نیست که چگونه در نهایت خواستگاری می کنید، به یاد داشته باشید که نامزدی یا حتی عروسی مهم نیست، مهم هر روز با هم بودن است. موفق باشید!

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به ماشین های اجاره ای مناسب عروسی دسترسی داشته باشید.

اجاره خودرو برای عروسی در تهران


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *